Víte, jak Moraváci k Toskánsku přišli?

Moravské Toskánsko

Moravské Toskánsko. Zvlněná krajina kousek od Kyjova je oblíbeným výletním místem a také rájem pro fotografy z celého světa. A to v každém ročním období. Jen se musí vychytat počasí a fotit samozřejmě ve zlaté hodince. To jsou pak zážitky a fotky!

Rádi chodíte na výlety s foťákem? Pak se vydejte do kraje zvaného Moravské Toskánsko. Jedinečná zvlněná krajina nabízí dechberoucí pohledy. Pokud máte čas a můžete se tu s foťákem vypravit večer nebo ráno, a ještě k tomu za příznivého počasí, máte téměř jisté, že fotky budou zajímavé, i když nejste zrovna profi fotograf. 

Chcete-li proniknout do tajů dokonalé krajinné fotky, pak se můžete přihlásit na některý z workshopů, který se právě tady pořádá. Najdete je na stránkách Moravské Toskánsko.

Když jedete jen kolem a nemáte moc času, jako jsme neměli my, když jsem se toulali tímto kouzelným krajem, určitě se tu i tak zastavte a udělejte si pár snímků. Ty naše jsou focené za slunečního letního dne a v pravé poledne, což je pro fotografa přímo vražedná kombinace! 

ALE MY SE TAM JEŠTĚ URČITĚ VRÁTÍME V DOBĚ ZLATÉ HODINKY!

A jak k tomu Toskánsku uprostřed Moravy ti Moraváci tedy přišli? 

Zvlněná krajina, která připomíná italské Toskánsko, není čistě dílem přírody. Původní terénní vlny pomohla dotvořit důlní činnost, díky které se půda propadla a vlny ještě více zvlnily. To je celé tajemství!