Úžasné nápady známé návrhářky Tone

TIP na knížku, která se bude zaručeně líbit hlavně těm, kteří rádi tvoří a hledají inspiraci i návody. „Tilda a její nápady“ přináší více než 30 originálních návodů se střihy a šablonami na spoustu roztomilých věcí z různých látek i papíru.

 

 

tilda1V návrhářské dílně světově proslulé Tone Finnangerové se rodí mnoho krásných věcí, o které se s vámi chce podělit. V knize Tilda a její nápady najdete přes 30 návodů, jak si krok za krokem vyrobit například úchvatné módní doplňky, tašky či peněženky, roztomilé andělíčky, látkové hračky na mazlení, polštářky, ozdobné krabičky na ukládání různých předmětů, zápisníky a pohlednice, dekorace tilda2pro stolování a mnoho dalších věcí pro radost nebo jako dárky. Pro praktické použití jsou střihy doplněny podrobným a srozumitelným postupem, fotografiemi, barevnými ilustracemi a šablonami v reálné velikosti.

Tone Finnangerová (*1974) je norská návrhářka s neotřelými nápady, které jsou inspirací pro mnoho tvořivých žen. Tone je autorkou několika knih, které vyšly v mnoha zemích, založila značku Tilda a zabývá se i prodejem produktů pro šití a tvoření z papíru.

tilda4tilda3Tildu a její nápady vydalo nakladatelství Metafora a koupíte ji v kamenných i internetových knihkupectvích za cca 250 Kč.

Velké ucho doporučuje!