Unikátní publikace: Islámský stát

TIP PRO ZVÍDAVÉ čtenáře. V nakladatelství CPress vychází unikátní kniha o nejaktuálnějším tématu současnosti: Islámský stát – Hrozba ISIS zblízka. Napsali ji společně americký novinář Michael Weiss a syrský analytik Hassan Hassan.

 

Podle The New York Times jde o dosud nejzávažnější studii o Islámském státu a kniha se hned po svém vydání dostala na vrchol v žebříčku bestsellerů.

Islámská stát, Uvnitř armády terorulowPublikace odhaluje co je ISIS, o co usiluje, kdo jsou klíčoví hráči tohoto hnutí, kdo platí jejich aktivity a proč je velkou hrozbou pro současný svět. Na exkurzi do samotného nitra obávané teroristické organizace vás vezmou americký novinář a syrský analytik, kteří odpoví na otázku, jak se násilničtí extremisté přerodili z povstalecké skupiny, která byla v Iráku téměř poražena, do džihádistické armády mezinárodních dobrovolníků, kteří natáčí profesionální videa a šíří násilí a chaos nejen po celém Blízkém východě.

„První kniha, která dokáže uceleně vysvětlit, o co ISIS usiluje a proč je takovou hrozbou pro svět. Nepochybně povinná četba pro kohokoliv, kdo chce pochopit rizika radikálního islámu, kterému všichni čelíme,Douglas E. Shoen, politický analytik.

Další informace najdete na: www.albatrosmedia.cz

Velké ucho doporučuje.

Kniha bude cenným zdrojem informací pro všechny, které zajímá nejžhavější téma posledních dnů a pro ty, kteří chtějí pochopit rizika radikálního islámu, kterému už čelíme téměř tváří v tvář. Bohužel už to není  jenom něco, co se odehrává na druhém konci světa, a tudíž se nás to tolik nedotýká, ale nedávné události ukazují, jakou skutečnou a hmatatelnou hrozbou může být pro všechny Evropany toto šílené hnutí.