Tři zlatá pravidla pro pravidelnou hygienu

Pravidelná hygiena představuje běžnou součást péče o své tělo. Ale i tady platí – všeho s mírou. Jak často se tedy sprchovat? A jaké prostředky nejlépe používat?

 

 

 

www gely tuba 4www gely tuba 3Pravidlo číslo jedna:

Každý den si máte mýt intimní partie, tedy podpaží, rozkrok a sedací část, dále pak obličej a samozřejmě ruce. Jasné je, že tato místa omyjete podle potřeby několikrát denně. Zbytek těla důkladně „vydrhněte“ dvakrát týdně. Ve zmiňovaných případech se používají k tomu určené mycí prostředky.
Důvodem je fakt, že častějším mytím likvidujete ochrannou flóru pokožky a zbavujete se důležité tukové složky vaší kůže.

Pravidlo číslo dva:

Když už se chcete sprchovat denně, mnohdy postačí samotná voda. Po mycích prostředích na celé tělo sáhněte dvakrát týdně.

Pravidlo číslo tři:

Mýdlo je praktické na ruce, obličej ocení speciální přípravky a pokožku celého těla nejlépe umyjí mycí gely.

www gely tuba 2

Vyzkoušejte sprchové gely v tubě řady Naturalis s rostlinnými extrakty, které nejen dobře myjí, ale také slibují potřebnou hydrataci a navíc příjemnou vůni. Vyberte si z několika omamných variant: Orange & Cinnamon & Star Anise (pomeranč, skořice, anýz), Lime & Mint (limetka a máta), Ginger (zázvor) a Cranberry (brusinka). Prodávají se v praktickém balení o obsahu 150 ml, takže se hodí nejen doma, ale i na cestách. Potěší i příjemná cena přibližně 50 Kč za kus.