TIPY a RECEPTY na výrobu domácí kosmetiky. Knížka, která vás to naučí a najdete v ní vše, co byste měli vědět, než se do toho pustíte.

TIP na knížku „Výroba vlastní kosmetiky“. Bez zbytečné chemie a pomocí přírodních surovin. Do díla se můžete pustit kdykoliv, ať je jaro nebo zima! Není to nic složitého, ale musíte mít aspoň základní znalosti, co a jak použít, jak si vybrat ty správné ingredience a jaký zvolit nejlepší postup.

 

 

Pokud se chcete dát touto cestou a vyrábět si doma pro sebe i rodinu svoji vlastní řadu různých kosmetických přípravků, pak doporučujeme sáhnout třeba po knížce s názvem „Výroba vlastní kosmetiky“. Její autorkou je Lenka Menšíková, žena s bohatou praxí, která své poznatky shrnula do této jedinečné knížky. Pokud byste se chtěli ještě více ponořit do tajů tohoto oboru, pak můžete zajít i na některou z přednášek, které autorka pořádá, nebo se zapsat do jejího kurzu, kde to všechno uvidíte názorně.

Obálka Výroba vlastní kosmetiky.inddKnížka „Výroba vlastní kosmetiky“ má dvě částiteoretickou a praktickou. Najdete v ní vše, co budete potřebovat k tomu, abyste si dokázali vyrobit svoji přírodní kosmetiku. Jaké suroviny vybrat, jak je správně namíchat tak, aby byly přesně ty pravé pro naši pleť, na co si dát pozor a čemu se vyhnout. Až tohle všechno prostudujete, můžete si vybrat z mnoha receptů v péči o pleť, tělo i vlasy a pustit se do díla!

Co nás na knížce zaujalo? Přehlednost, stručnost, dostupné suroviny a jednoduché recepty, které jsou ověřené autorčinou praxí. Ta o nich říká: „Chci-li začít používat nový přípravek, postup musí být jednoduchý a musí mě zaujmout, ne-li přímo nadchnout.“

Vydalo nakladatelství Grada v roce 2020. Koupíte ji za cca 299 Kč. Více na www.grada.cz

Velké ucho doporučuje!