TIP: Nástěnný kalendář do kuchyně

„Pečeme s láskou 2016“ je moderní kalendář plný báječných receptů na neobyčejné moučníky. Najdete v něm i dárek navíc – jmenovky na dezert a kroužky na ubrousky. Nástěnný kalendář vám může ozdobit kuchyň nebo být tipem na malý dárek pro někoho, kdo rád peče.

 

 

3D KALENDAR 2016 CZ RGBDr.Oetker vydává každým rokem velký nástěnný kalendář s 12 originálními a ještě nikde nepublikovanými recepty na sladké moučníky.

Přehledný kalendář s recepty a velkými fotografiemi moučníků vás bude inspirovat po celý rok. Upečete podle nich skvělý narozeninový dort, výtečný nedělní moučník i sladký zákusek k odpolední kávě.

Všechny recepty publikované v tomto kalendáři byly pečlivě vyzkoušené ve Zkušební kuchyni Dr.Oetker. Pokud dodržíte předepsanou recepturu a uvedený přesně popsaný postup, moučník se vám zaručeně povede.

Součástí kalendáře jsou tentokrát jmenovky na dezert a kroužky na ubrousky pro vaši rodinnou oslavu, které si jednoduše vystřihnete a na konci spojíte.

Každý recept si můžete vystřihnout a dát do jakéhokoliv šanonu nebo si objednejte speciální šanon na recepty od Dr.Oetkera. Recept má po vystřižení velikost A5.

Formát kalendáře: 30 x 30 cm, po zavěšení na zeď 30 x 60 cm. 

Kalendář si můžete objednat pouze přes webové stránky www.eshop.oetker.cz za 70 Kč.