Víte, co byste měli mít v lékárničce vždy po ruce? Určitě olej nebo gel z jedné léčivé rostliny.

Rostlinu Aloe vera asi všichni znáte. V léčitelství, moderní medicíně i v kosmetickém průmyslu jí patří přední místa. Možná používáte chladivý gel vyrobený právě z této rostlinky. Můžete ale také koupit olejový extrakt, který dodává na trh česká kosmetická firma Saloos. V něm se prospěšné účinky aloe ještě znásobí. Bio Aloe vera olej se získává pečlivou extrakcí listů z aloe pravé tak, aby se maximálně zachovaly jeho aktivní látky.

Na co se vám bude hodit olej z Aloe vera?

Na pokožku spálenou od sluníčka, na nepříjemné bodnutí hmyzem a pánům pak na pokožku podrážděnou holením. Pouhé malé množství oleje postačí nanést na postižené místo a okamžitě se vám uleví.

Olej dokáže zregenerovat pokožku i citlivou a problematickou. Velmi dobře působí také v boji proti akné. Obsahuje velké množství živin a vitamínů, které pomáhají pokožku dlouhodobě hloubkově vyživovat, což je ve středním věku velmi důležité, aby si pleť zachovala mladistvý vzhled co nejdéle. A právě v podobě oleje aloe propůjčuje suché a namáhané pokožce dlouhodobou hloubkovou hydrataci a regeneraci.

Olej z aloe se používá také v péči o pokožku hlavy a vlasů.

Orientační cena je 175 Kč za 50 ml balení.

Více informací najdete na: www.saloos.cz