TIP na napínavý thriller: Breaking news

V edici „Světový bestseller“ nakladatelství Euromedia vychází napínavý román z neklidné oblasti Blízkého východu s názvem „Breaking news“ od německého autora Franka Schätzinga.

 

 

 0037037 breaking newsmmTom Hagen, hlavní hrdina románu, je válečný zpravodaj a novinářská hvězda. Kdykoliv se něco významného děje, je vždy v první linii a nepřipouští si žádné riziko. Působí v nebezpečné oblasti Blízkého východu a přináší zprávy z tamní válečné oblasti. Zatím měl vždycky štěstí, dařilo se mu v práci a ze všech nebezpečných situací vždycky unikl. Štěstí ho ale opustilo v Afgánistánu a jeho život se postupem času mění ve štvanici. O tři roky později se mu v Tel Avivu naskytne příležitost poté, co se mu dostanou do ruky materiály izraelské kontrarozvědky. Situace se ale nečekaně zvrtne a Tom Hagen utíká v Izraeli před tajnými agenty a nebezpečnými zabijáky a bojuje už jen o svůj holý život…

Breaking news je dílo založené na fikci. Aktéry příběhu jsou postavy vymyšlené, ale i skuteční lidé z veřejného života tamní oblasti. Dějiny jsou autentické.

Velké ucho doporučuje.

Jedinečný thriller z atraktivního prostředí se bude líbit samozřejmě hlavně mužům. Tuto knížkou můžete bez obav koupit jako dárek každému, kdo má rád napětí, akční děj a romány z prostředí tajných služeb.