Tip na knihu: SKRYTÉ TAJEMSTVÍ DLOUHOVĚKOSTI. Pro všechny, kteří mají v plánu se dožít stáří ve zdraví!

Přáním autora je, abychom prožili stáří šťastně a ve zdraví, nikoliv v souboji s mnoha nemocemi, se spoustou léků a s panem Alzheimerem za zády. Knížka je návodem s mnoha praktickými tipy, jak se dožít vysokého věku a být fyzicky i mentálně fit až do konce svých dnů.

Steven R. Gundry je známý a celosvětově uznávaný lékař a autor několika knih, který se snaží prezentovat výsledky svého studia srozumitelným jazykem. Výsledky své práce také doplňuje o poznatky a informace z nejnovějších výzkumů, které jsou prováděny ve vědeckých pracovištích a na univerzitách. 

V knize SKRYTÉ TAJEMSTVÍ DLOUHOVĚKOSTI se dočtete o tom, co v našem životě rozhoduje o tom, jestli svoje stáří prožijete naplno a ve zdraví nebo naopak si cestu k němu prošlapete po trnitém chodníku. Najdete v ní teoretický návod i řadu praktických a konkrétních receptů, jak prožít dlouhý a plnohodnotný život a ve stáří se těšit z fyzických i duševních výhod mládí.

Pokud si knížku přečtete, budete určitě překvapeni, co je podle vědeckých výzkumů tím nejdůležitějším faktorem, který rozhoduje o tom, jak kvalitní bude tahle poslední etapa našeho života. A genetika to není…

Vydalo nakladatelství Grada Publishing. Koupit se dá v kamenných knihkupectvích a na eshopech za cenu okolo 349 Kč.

Velké ucho doporučuje!