Tělocvična pro děti? Můžete ji mít doma!

Chtěli byste dopřát vašim dětem více pohybu, ale není kde a není kdy? Vyřešte to jednoduše – zařiďte jim cvičiště přímo v pokoji!

 

Dětské domácí prolézačky SUPRAFORT každé dítě i jeho kamarády nadchnou. Hrají si a přitom přirozeně a pravidelně cvičí, posilují, rovnají si páteř nezdravě ohnutou hrami u počítače. Sestavy se snadno instalují, je možné je obměňovat a doplňovat až do dospělosti. Jsou vyráběny s maximálním ohledem na bezpečnost dětí již od tří let.

MinotaurOriginální nápad 

Dětské prolézačky SUPRAFORT již určitě znáte.  Nyní přichází na trh novinka – „obr“ z řady prolézaček – nová sestava MINOTAUR, která nabízí spoustu možností si zahrát a zacvičit, přičemž pro její instalaci v dětském pokoji potřebujete pouze 1,5 m2.

Sestava MINOTAUR je největší ze všech dětských prolézaček. Nabízí maximální výbavu pro sport a zábavu vašich děti. Její součástí je gymnastická ribstol, lano, závěsné kruhy, výškově přestavitelná hrazda a oproti jiným sestavám má ještě navíc vodorovný žebřík, basketbalový koš a velice oblíbenou šplhací síť.
Její rozpěrný systém je určený pro instalaci mezi podlahou a stropem. Nepotřebujete tedy vůbec vrtat do zdi. Sestavu je možné rychle přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální prostor v dětském pokoji nebo jiné místnosti. Montáž prolézačky zvládne skoro každý sám.

Důležité? Strop musí být pevný. Dřevěné, závěsné a sádrokartonové stěny a stropy nejsou vhodné.

Zdraví na prvním místě

Suprafort„Naší snahou je pomáhat rodičům vytvořit domácí prostředí, které neustále povzbuzuje děti k pohybu, posilování a ve výsledku pak k lepšímu zdraví a fyzické zdatnosti,“ vysvětluje Ing. Alena Pexídrová, ředitelka firmy Toypex.  A dodává, že dětské sportovní a zábavní sestavy jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů s dodržením všech potřebných bezpečnostních požadavků. Na povrchovou úpravu je použita zdraví neškodná a odolná prášková barva. Sestavy nemají žádné otevřené ostré hrany nebo spoje, kde by si dítě mohlo ublížit. Jsou zabezpečeny zátkami nebo kryty. Díly se lehce instalují, závěsné příslušenství neklouže, použity jsou fixační klipsy. Fixační držák umožňuje rychlou a komfortní regulaci výšky závěsného příslušenství. Sestavy mají také vysokou stabilitu, kvalitní rozpěrný systém a vysokou nosnost do 100 kg, která byla testována zátěži až 150 kg.

Více se dozvíte na: www.prolezacky-suprafort.cz