Tajemství nemocí a jejich léčení odhaleno

TIP na výjimečnou knihu. Anthony William je léčitel, ke kterému chodí filmové hvězdy, miliardáři, profesionální atleti, autoři bestsellerů i obyčejní lidé. Dokáže prý pomoci i tomu, nad kterým už lékaři zlomili hůl.

 

Mysticky_lecitelTaky chodíte od doktora k doktorovi a je vám stále hůř? Obáváte se rakoviny a chcete vědět, jak jí předejít? Chcete zhubnout? Vypadat a cítit se mladší? Chcete být konečně zdraví? Všechny odpovědi můžete najít v knize „Mystický léčitel“. Autorem je světoznámý léčitel Anthony William.

Anthony William má pověst zázračného učitele, nosí v sobě něco, co snad ani nepatří do tohoto světa. Tvrdí, že choroby, s nimiž si lékaři nevědí rady, mají své skutečné příčiny a existují účinné metody, jak si s nimi poradit. Anthony William není ale odpůrcem vědy a nestaví se proti vědeckým metodám, mnohé z jeho tvrzení naopak vědecká obec přijala a uznala. Odhaluje kořeny nemocí a stavů, které se současná medicína teprve snaží zjistit a přináší stoprocentně přírodní řešení k vyléčení mnoha nemocí, které nás trápí – Lymská nemoc, syndrom chronické únavy, autoimunitní onemocnění, roztroušená skleróza a mnoho dalších.

Tam někde ve vyšších sférách jsou uložené veškeré informace o léčebných metodách, které lékařská věda objeví až pár let či dokonce desetiletí. Jisté výjimečné osobnosti ale mají dar znát je všechny již dnes. A Anthony k nim patří.

Knížka je určena pro všechny, zdravé i nemocné, a určitě v ní každý najde to, co ke svému zdraví potřebuje a hledá. Je doplněna o mnoho konkrétních případů z autorovy bohaté praxe a nejdete v ní rady a tipy, co dělat s tou kterou nemocí.

Anthony William má více než 1,8 milionu příznivců na Facebooku, další informace k nalezení na webu: www.medicalmedium.com.

  • Knížku vydalo nakladatelství Metafora v roce 2016.
  • 440 stran, 399 Kč

Velké ucho doporučuje!