TIP na silvestrovské odpoledne

Bobová dráha v Praze Proseku, Silvestrovské odpoledne pro rodiče i děti

Poslední prosincový den bude na Bobové dráze v Praze na Proseku pořádně rušno. Pro děti i dospělé je připravená nejen bobová dráha, ale i bohatý doprovodný program, navíc vše ZDARMA! Proklouzejte se s dětmi do nového roku!

 

 

 

Mnoho z vás i z nás nemůže oslavit Silvestra na horách nebo někde mimo Prahu, ať už z finančních nebo časových důvodů. Proto jsme se rozhodli uspořádat pro rodiče s dětmi zábavné silvestrovské odpoledne,“ zdůvodňuje konání akce provozovatel bobovky Michal Sadil.

Silvestrovské radovánky proběhnou 31. 12. od 12:00 hodin na parkovišti a louce přímo u bobové dráhy na pražském Proseku. Rodinám s dětmi budou k dispozici vyhřívané velkokapacitní stany. Část programu se uskuteční přímo v nich, ostatní aktivity budou pod širým nebem. Veselit se budeme za každého počasí!

Praha Prosek, bobová dráha
Praha Prosek, bobová dráha

„Hned při příchodu dostanou děti, které se chtějí zúčastnit soutěží, hrací kartu. Po každém splněném úkolu na ni umístíme razítko. Vyplněnou kartu pak můžete vhodit do slosování. Silvestrovské slosování cen proběhne hned 2x. Nejdříve v 16:00 hodin a podruhé v 17:45 hod., těsně před silvestrovským ohňostrojem,“ informuje o programu Michal Sadil s tím, že ceny budou opravdu zajímavé. Těšit se můžete na konzumaci v restauraci na Bobové dráze a na rodinné permanentky na jízdy.

Svařáku a horkého silvestrovského punče bude dost, a tak si na své přijdou i rodiče. Akce vyvrcholí v 18:00 slavnostním ohňostrojem. Krásný výhled na něj budete mít z přilehlé restaurace na bobovce, která bude v provozu od 12:00 do ranních hodin a poskytne rodinám s dětmi nejrůznější silvestrovské speciality. O půlnoci na vás čeká druhý slavnostní ohňostroj – tentokrát Novoroční.

Bobová dráha v Praze Proseku, Silvestrovské odpoledne pro rodiče i děti
Bobová dráha v Praze Proseku, Silvestrovské odpoledne pro rodiče i děti

A na co se můžete se svými ratolestmi těšit? 

  • Bobová dráha pro děti i rodiče po celý den zcela ZDARMA
  • Soutěže pro děti v průběhu celého silvestrovského odpoledne
  • Silvestrovské opékání buřtů na ohni
  • Za vyplněnou soutěžní kartu dostanou děti buřta k opékání ZDARMA
  • Každá vyplněná soutěžní karta bude slosována – ceny pro celou rodinu: Konzumace v restauraci na bobové dráze a rodinná permanentka na jízdy
  • Silvestrovský podvečerní ohňostroj
  • Silvestrovský punč a svařák

 

Více informací o akci najdete na: www.restaurace-bobovka.cz