Stres nebo pohoda. Co si vyberete?

Pokud byste si mohli vybrat, jestli chcete žít pohodový život v klidu a těšit se dobrému zdraví nebo mít spoustu potíží, starostí a být věčně ve stresu, čemu byste dali přednost?

 

 

stres1Asi byste dlouho nepřemýšleli a zvolili možnost první. Jen blázen a masochista by zvolil tu druhou! Sice se to krásně říká, ale mnohem hůř realizuje, v tom se asi všichni shodneme.

Stres není jen nepříjemný stav duše, ale je také příčinou nejrůznějších nemocí a může přivodit i smrt. Mnohdy se ale stresujeme zbytečně kvůli rodině, partnerovi, kolegům v zaměstnání nebo penězům. Škodíme svému zdraví, ale také přicházíme o radost ze života. S tím se dá pracovat, pokud stres pochopíme, odhalíme jeho projevy a příčiny a naučíme se snadné, ale nesmírně účinné relaxační techniky. Právě o tom všem je knížka Briana L. Weisse s názvem „Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu“ s podtitulem „Od nepohody k nalezení vnitřního míru“.

Součástí knížky je CD s protistresovou nahrávkou, díky které se zbavíte napětí, které vám škodí, a pomůže vám odstranit bloky a překážky.

„Zbavit se negativních myšlenek a emocí a objevit vnitřní mír, radost a štěstí – to jsou naše cíle. Život vás bude těšit ještě víc. A vaše duše v těle, které bude nekonečně zdravější a odolnější vůči nemocem, zazáří. Pevnější zdraví představuje samo o sobě pádný praktický důvod, proč se do toho pustit… Nemáte co ztratit, můžete pouze získat,“ říká o své knížce doktor Weiss.

Knížku vydalo nakladatelství Metafora a koupíte ji v kamenných i internetových knihkupectvích za cca 200 Kč.

Velké ucho doporučuje!