Správně vybrané kosmetické balíčky jsou nejlepším dárkem! Máme pro vás tipy.

Kosmetický balíček jako dárek je nejlepší volbou.

Vůně růží v balíčku s přírodní kosmetikou Saloos.

3 TIPY NA DÁRKY PRO ŽENY. Luxusní dárkové balíčky s kvalitní přírodní kosmetikou jsou vždycky sázkou na jistotu, ať je darujete k Vánocům, narozeninám nebo k jiné příležitosti. Kosmetické firmy připravují vánoční balení s produkty vybranými tak, aby spolu ladily a byly přesně pro toho, koho chcete obdarovat, takže vám odpadne jedna velká starost, jak je poskládat dohromady.

Naše oblíbená česká značka Saloos letos připravila několik sad tak, aby si vybral opravdu každý. Najdete v nich vybrané produkty pro ženy, muže i děti. 

Co potěší každou ženu nejen ve středním věku? Určitě to budou produkty, které pleť vyčistí, dokonale hydratují, zregenerují a celkově omladí. A budou samozřejmě i nádherně vonět. Tady jsou 3 balíčky, se kterými rozhodně chybu neuděláte.

Zklidnění & Hydratace pleti s levandulovou vůní

Regenerace a hydratace. Tento balíček je vhodný i pro ženy s citlivou pletí. 100% Bio levandulová voda důkladně hydratuje, čistí a zklidňuje i problematickou pleť. Hyaluronové sérum je aktivní anti-age péčí pro intenzivní hydrataci, regeneraci a vyhlazení pleti. Hydrofilní odličovací olej Levandule pleť důkladně vyčistí a zklidní, šetrně odstraní i voděodolný make-up. Koupíte v eshopu Saloos nebo o běžné obchodní síti. Cena od 494 Kč.

Švestka & 100% Squalane

Pro výživu pleti, hydrataci a omlazení. 100% Squalane s lehkou strukturou pleť hloubkově hydratuje a vyživuje bez pocitu mastnoty. Bio Švestkový olej s výjimečnou vůní pleť omlazuje, zanechává ji sametově hebkou a rozzářenou. Koupíte v eshopu Saloos nebo o běžné obchodní síti. Cena od 374 Kč.

Anti-age & Hydratace pleti

Luxusní set anti-age pleťové kosmetiky se vzácnými ingrediencemi. 100% Bio růžová voda pleť osvěžuje, čistí a vitalizuje. Hyaluronové sérum je aktivní anti-age péčí pro intenzivní hydrataci, regeneraci a vyhlazení pleti. Hydrofilní odličovací olej Argan Revital pleť důkladně vyčistí a vyživí, šetrně odstraní i voděodolný make-up. Koupíte v eshopu Saloos nebo o běžné obchodní síti. Cena od 494 Kč.

V eshopu Saloos najdete tyto sety i spoustu dalších dárkových balíčků nebo jednotlivých produktů pro ženy, muže i děti. www.saloos.cz

Velké ucho doporučuje!

TIPY na vánoční dárky, které by se vám také mohly hodit:

Štědrý bylinářův rok v jedné nádherné knížce!

Tip na malý dárek nejen pro kamarádky – báječné perníkové sušenky podle tohoto skvělého RECEPTU!

Povolání našich předků. Skvělá knížka pro všechny od 5 do 100 let.