Recepty na vynikající bylinkové čaje

Všechny milovníky čaje zveme do vlastní čajovny, neboť všichni ji můžete mít přímo doma. Potřebujete k tomu kvalitní suroviny a návody, jak bylinky namíchat a připravit si tak jedinečné čaje.

 

_DSC0011_lowDokonale sestavené recepty na lahodné bylinkové čaje na všechny možné neduhy těla i ducha najdete v knížce „Čaj nejen o páté“. 

Jaký konkrétní čaj si můžete podle receptů z knížky namíchat? Proti nachlazení, na dobré spaní, na správné trávení, na zahřátí v zimě i ochlazení v létě, elixír pro odvahu či energii, stejně jako odvar pro uklidnění a relaxaci. _DSC0010_lowPotřebujete posílit imunitu? Pak je tu osvědčený recept na čaj plný antioxidantů a dalších prospěšných látek, který pomůže zvýšit odolnost proti nemocem. A co takhle čaj pro štěstí? Nebo na zvýšení energie? Recepty najdete také v této knížce.

Nakonec kniha nabídne ještě přehledný Herbář s bylinkami, které jsou použité v receptech. Dozvíte se o jejich vlastnostech a účincích, takže vždycky budete vědět, na jaké problémy se která hodí a naučíte se míchat své vlastní směsi přímo na míru.

  • Čaj nejen o páté_lowKaren Sullivanová, Paula Graingerová
  • Čaj nejen o páté
  • Vydalo nakladatelství Metafora v roce 2016.
  • 344 stran, 349 Kč

 

Velké ucho doporučuje!