Přírodním prostředkem proti stárnutí je GINKO BILOBA. Univerzální bylinka, která se doporučuje jako prevence všem lidem nad 50 let.

Stárneme všichni, ale ne stejně rychle. Stáří se nakonec nevyhne nikdo z nás, ale příznaky stárnutí jde různými způsoby zmírnit a oddálit. To věděli naši předkové moc dobře, proto hledali v přírodě prostředky, které by jim v tom pomohly. A našli GINKO BILOBU.

Pokud chcete být v kondici fyzicky i psychicky co nejdéle a nechcete užívat spoustu potravinových doplňků, pak sáhněte po jednom jediném – po GINKU. Velmi účinně pomáhá proti příznakům stárnutí organismu, a to univerzálně!

Základem moderních léčiv jsou bylinky

Uvádí se, že asi polovina léčiv předepisovaných v USA má nejméně jednu ingredienci, která je rostlinného původu. Výtažek Ginko biloba je jedním z nejčastěji předepisovaných léků ve Francii a v Německu, kde je užíván v boji proti mnoha symptomům stárnutí. GINKO je v těchto zemích doporučený také pro léčbu organických poruch mozku.

Měli bychom brát GINKO, abychom předešli budoucím problémům spojeným se stářím? 

Stovky vědeckých a klinických studií prováděných po celém světě jednoznačně dokázaly, že je pro náš organismus prospěšné užívat ginko dříve, než se problémy objeví, proto je doporučováno jako prevence všem lidem nad 50 let. Umí totiž zpomalit proces stárnutí na všech frontách a přispívá k celkové tělesné i duševní pohodě. Zdokonaluje paměť a působí proti depresi. Může snížit riziko srdečních chorob, Alzheimerovy nemoci, ušních šelestů, impotence a dalších poruch.

GINKO ochrání cévy

Ginko biloba pomáhá chránit a regenerovat tělo. Udržováním zdravých cév podporuje ginko proudění živin do všech buněk v těle. Látky obsažené v ginku chrání cévy tím, že zvyšují sílu stěn kapilár a snižují možnost zánětu. Například když užíváte léky proti astmatu nebo artritidě, mohou se vám dělat modřiny, protože tyto léky způsobují křehkost cév. Když užíváte ginko vaše cévy zůstanou silné a odolné proti nárazu do nějakého předmětu.

Kůže, zrak, sluch a GINKO

GINKO účinně bojuje také proti volným radikálům, které našemu tělu neprospívají. Předchází rovněž stárnutí kůže i problémům se zrakem. Při ztrátě sluchu ho doporučují lékaři jako doplňkovou léčbu. Neměli byste si ho zapomenout přibalit, pokud jedete k moři nebo na hory. Chrání totiž proti škodlivému nadměrnému působení slunečních paprsků.

GINKO a vitamín C

Výzkumy prokázaly, že ginko zvyšuje účinnost vitamínu C, takže ho tělo potřebuje méně. Pokud si vezmete malou dávku vitamínu C a ginka, dosáhnete stejného efektu jako když požijete velkou dávku vitamínu C.

Přečtěte si také:

Co nám může dát strom starý 200 miliónů let?