Používáte Bio regenerační obličejové oleje? Umí toho hodně a pro ženy ve středním věku jsou tou nejlepší volbou.

Cílem kosmetických přípravků na obličej je zachovat mladost a krásu pleti co nejdéle a oddálit viditelné známky stárnutí. Regenerační obličejové oleje jsou proto skvělou volbou nejen ve středním a starším věku.

Co je dnes moderním trendem výrobců kvalitní kosmetiky

Nejnovějším trendem v kvalitní kosmetice je vytvořit výrobky, podporující přirozené biologické procesy, které v organismu probíhají a kůži pomohou, aby se o sebe ve finále postarala sama. Tedy, aby v nich nebyla žádná chemie, ale jen přirozené látky, které nabízí matka příroda. 

Bio regenerační obličejové oleje a jejich přednosti

Tou nejlepší volbou, pokud chceme pleti dopřát co nejlepší péči a udržet ji dlouho svěží, krásnou a mladou, jsou bio regenerační obličejové oleje. Mají v sobě vysokou koncentraci čistě přírodních účinných látek, jejichž působení je multifunkční – probudí unavenou pleť k životu, dodají energii, hydratují, regenerují, zvláčňují a chrání před škodlivými vlivy prostředí.

Neobsahují žádné syntetické ani konzervační látky. Mají podobné složení jako ty, které se používaly již před několika tisíci lety. Základem bio regeneračních obličejových olejů jsou velmi kvalitní oleje lisované za studena, které se získávají šetrným způsobem, díky kterému si zachovají všechny účinné látky, vitamíny a biostimulátory.

Účinky bio regeneračních obličejových olejů

Tyto kosmetické přípravky toho umí opravdu hodně:

  • unavené pleti vdechnou život
  • hydratují pokožku
  • regenerují kůži
  • pomáhají pleti zachovat pevnost
  • udržují pleť vláčnou a pružnou
  • rychle se vstřebávají
  • pleť po jejich aplikaci není mastná
  • chrání pleť před škodlivými účinky znečištěného prostředí

Pro koho jsou vhodné

Pro všechny typy pleti i na problematickou a citlivou. Pokud jde o věk, od kdy je dobré oleje používat, pak tady přesná věková hranice neexistuje, ale ve středním věku by neměly v kosmetické výbavě chybět žádné ženě. Právě díky jejich schopnosti oddálit předčasné stárnutí pokožky a jsou vhodné na pleť, na které se objeví vrásky.

Jak je používat

Stejně jako pleťové krémy, tyto oleje jsou jejich přírodní alternativou. Několik kapek oleje jednoduše vetřete nebo vmasírujete do vyčištěné suché nebo vlhké pokožky obličeje, krku a dekoltu pravidelně ráno i večer.