Pohádek o psech a čertech není nikdy dost! Tyhle 2 dětské knížky se vážně povedly.

TIPY na dvě knížky o čertech a psech. Děti milují veselé a vtipné knížky, a pokud v nich jsou hlavními postavami zvířátka nebo čerti, je to vždy sázka na jistotu, že se jim kniha bude líbit a budou ji chtít číst pořád dokola, ale to určitě znáte. 

Psí pohádky od Zuzany Pospíšilové a Čertí babička Ivy Geckové mají vše, co má správná pohádka mít a v těchto náročných časech děti dokáží rozveselit.

Čertí babička

Bylo nebylo… A možná že nebylo bylo jedno peklo. Nebylo ani velké, ani malé. Ani krátké, ani široké. Zkrátka tak akorát. Jednu zvláštnost ale mělo. Čertí babičku.

Vtipné pohádky čertí babičky z pekla, kterého se nemusíte bát. Čertí babička je totiž naprosto unikátní bytost, která čertíky a čertice učí důležitým věcem, zároveň peče vynikající koláče zvané železňáky, umí také skvěle vyprávět i vyléčit každou bolístku. Kdo by takovou babičku nechtěl! 

Čertí babičku napsala Iva Gecková a vydalo ji nakladatelství Grada Publishing pod značkou Bambook. Koupit se dá v kamenných knihkupectvích a na eshopech za cenu okolo 229 Kč.

Psí pohádky

Víte, co je ocáskoměr nebo jak přišli dalmatini ke svým černým puntíkům? Nevíte? Pak jsou Psí pohádky právě pro vás a vaše děti. V knížce najdete 20 krásných pohádek o malých i velkých pejscích a jejich lidech. Je úplně jedno, jestli je pes rasy ušlechtilé nebo voříšek, každý je něčím zajímavý, je to originál a věrný společník člověka.

Psí pohádky napsala Zuzana Pospíšilová a vydalo ji nakladatelství Grada Publishing pod značkou Bambook. Koupit se dá v kamenných knihkupectvích a na eshopech za cenu okolo 199 Kč.

Otestováno na dětech a Velké ucho obě knížky doporučuje!

Pokud máte menší vnoučky, tohle jsou knížky, které pobaví, poučí a určitě se k nim budou rádi vracet.