Pěšky po nejkrásnějších cestách naší planety

Projít si nejhezčí přírodní místa naší planety pěšky s batohem na zádech je určitě ten nejlepší relax a lék na stres s velkým benefitem pro zdraví. Jaké jsou ty nejúžasnější túry světa a kde jsou? Odpověď najdete v jedné krásné knížce.

Autor výpravné publikace, Jan Hocek, vás zavede do nejkrásnějších míst naší planety, které lze prozkoumat pěšky. Projdete se krajem plným medvědů, vystoupáte k nejvyšší hoře světa, budete se toulat tropickými pralesy a procházet se kolem aktivních vulkánů. Na více než třech stovkách fotografií budete obdivovat krásu zapadlých koutů planety, které civilizace dosud nestačila zničit.

tury2

V knížce se dočtete jak praktické informace, tak poznatky o historii, přírodě a místních zajímavostech a samozřejmě také zkušenosti a zážitky autora. Je tu detailně popsáno 18 nejhezčích světových túr od Aljašky po Nový Zéland. Začít můžete třeba putováním okolo Mont Blancu, pokračovat na Islandu nebo se vydat k nejvyšší hoře světa, pak se vypravit do Afriky či prozkoumat legendami opředenou stezku Camino Inca… Až knížku dočtete, určitě hned sbalíte batoh a nasednete na první letadlo!

tury3

tury

Velké ucho doporučuje! 

  • Vydalo nakladatelství Euromedia Group – Knižní klub v edici Universum v roce 2017.
  • Koupíte v internetovém knihkupectví: www.knizniklub.cz nebo v kamenných knihkupectvích.
  • Doporučená MOC: 399 Kč