Oáza zdraví

Cvičit, relaxovat, ale i pracovat můžete v novém Fit studiu Kotva.

V pražském obchodním domě Kotva funguje nové cvičebně-relaxační centrum Fit studio Kotva. Načerpáte tu energii cvičením či relaxací i uprostřed dne mezi pracovními schůzkami či po nakupování. Pod odborným vedením tu můžete snížit váhu, vypracovat svaly či kompletně změnit životní styl.

Čekají vás unikátní cvičební metody Les Mills či CrossTraining i další sportovní aktivity, ale také wellness & spa s vířivkou, finskou či parní saunou a solnými jeskyněmi. Najdete tu multifunkční sportovní sál a nejmoderněji vybavený CrossTrainingový sál. Rodiče uvítají dětský koutek. Nechybí zde ani express office s připojením na internet.

Fit studio Kotva spolupracuje s odborníky na výživu a pohybové ústrojí. Patří k nim fyzioterapeut a kondiční trenér Michal Peroutka či osobní trenér a výživový poradce David Boček. „Klienti se mě ptají, zda má smysl, aby se uprostřed dne utrhli od práce a šli si zacvičit nebo relaxovat. Když sedíte celý den u počítače nebo naopak celý den běháte po Praze, a pak si dopřejete cvičení, protažení těla nebo jen saunu či solnou jeskyni, je to pro tělo doslova blahodárné,“ říká Michal Peroutka.

Permanentka na cvičební lekce stojí 900 Kč až 1500 Kč pro 10 vstupů. CrossTrainig vás vyjde na 120 Kč. Vstupné do solné jeskyně pro dospělé činí 120 Kč.

Další informace najdete na www.fitnesskotva.cz.

NOVINKY, TIPY-FITSTUDIO