Nová generace praček a sušiček

Značka Whirlpool uvádí na trh řadu předem plněných praček a sušiček s názvem Supreme Care. Spotřebiče spojuje nadčasový design, intuitivní ovládání a inteligentní senzorová technologie 6. smysl.

 

 

Rozsáhlé portfolio Supreme Care zahrnuje několik kategorií modelů praček a sušiček s unikátním designovým a technologickým vybavením od základních modelů až po prémiové.

Nová řada Supreme Care je rozdělena do čtyř kategorií (Core, Core+, Premium, Premium+) s ohledem na design a technologické vybavení. V portfoliu si tak vybere ten nejvhodnější model každý zákazník.  Kromě rozdílného provedení dvířek bubnu, které je patrné na první pohled, se modely odlišují také některými funkcemi, nicméně hlavní a zásadní parametry reprezentují celou řadu:

  • Moderní design Absolute
  • Nejlepší energetická třída: pračky v  A+++ a více, většina sušiček v energetické třídě A++ a A+++
  • Pokrokové technologie včetně technologie 6. smysl
  • Vysoká kvalita potvrzená automatickou zárukou − 10 nebo 20 let na motor u téměř všech modelů
  • Prvotřídní motor zajišťující extra tichý chod
  • Vysoká kapacita praček (7-12 kg) i sušiček (7–10 kg)
Whirlpool: Pračka FSCR 90423
Whirlpool: Pračka FSCR 90423

Mezi významné novinky se u většiny modelů praček řadí především použití extra tichého motoru s technologií ZEN, který doposud patřil pouze vrchem plněným pračkám Whirlpool a těší se dlouhodobě velké oblibě. Vysokou kvalitu tohoto typu motoru, který je i díky přímému pohonu nejtišším na trhu, potvrzuje i fakt, že se na něj poskytuje automatická 20 letá záruka.

Zajímavé a nové jsou také modely praček s označením Premium+, které mají o 15 cm vyšší základnu, a tím pádem výše posazený buben, který se komfortněji obsluhuje.

V roce 2016 se pak do výbavy nejvyšších modelů řady Supreme Care připojí ještě technologie 6. smysl Live, která zajistí možnost ovládání a kontroly spotřebičů pomocí aplikace na dálku v mobilním telefonu nebo tabletu. Zároveň spolu budou oba spotřebiče propojeny a sušička sama automaticky nastaví ideální program dle právě skončeného konkrétního cyklu praní.