Nejočekávanější kniha: erotický román Grey

Nejúspěšnější knižní sérií posledních let se stalo „Padesát odstínů“. Nové pokračování má název „Grey“. Miliony čtenářů a čtenářek mají nyní možnost prožít známý příběh Padesát odstínů šedi pohledem komplikovaného a charismatického Christiana Greye.

 

 

Grey-webAutorka E L James odhaluje v románu Grey motivace chování a jednání Christiana Greye. Díky jeho tajným touhám a snům se před čtenáři odvíjí známý, ale zároveň i nový milostný příběh, který fascinoval již miliony fanoušků po celém světě a odhalil mnohá partnerská tabu.

Milovníci erotických románů si jistě nenechají ujít originální kampaň s názvem „Dostaň se do jeho hlavy“, která provází uvedení knížky na náš trh. Atypickým způsobem představí myšlenky hlavní postavy Christiana Greye. Doslova do hlavy hlavního hrdiny se ženy dostanou od 10. února 2016 v OC Letňany prostřednictvím speciální sochařské instalace. Napodobenina hlavy v nadživotní velikosti funguje jako interaktivní portál, uvnitř si ženy mohou vyslechnout Greyovy intimní příběhy. Samy pak mohou vyslovit své touhy a sdílet je se svým partnerem prostřednictvím tabletu a facebookových zpráv.

Série Padesát odstínů se s více než 125 miliony prodaných knih stala celosvětovým fenoménem. Statisícových prodejů dosáhla trilogie i v České republice Padesát odstínů šedi, Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody se prodalo téměř 600 000 kusů.

Vydalo nakladatelství XYZ, které je součástí Albatros Media a.s.