Nejlepší novinky roku 2014 v České republice

Výrobci chrlí ročně stovky novinek. Jak mezi nimi vybrat tu nejlepší? Dejte na rady ostatních kupujících. Ti každoročně volí nejlepší novinku roku.

Zaujal vás obal nového výrobku, váháte však, zda to risknout a nekoupit „zajíce v pytli“? Pokud dáte na zkušenosti 4000 zákazníků, sáhněte po výrobku s logem Volba spotřebitelů–Nejlepší novinka 2014. Tu každoročně vybírají sami zákazníci. A nedají přitom jen na celkový dojem a lákavý obal, ale hlavně na svou osobní zkušenost s výrobkem.

 

Průzkum agentury STEM/MARK potvrzuje, že Češi jsou velmi vnímaví k výši ceny, slevám a ke slevovým akcím, ale důležitá pro ně je i kvalita výrobku, jeho původ, značka a její tradice.

 

V kategorii džusů zvítězila novinka Cappy Pulpy. V beer mixech vyhrál Gambrinus Šťavnatý grep. Nejúspěšnějším pivem se staly Krušovice Pšeničné. Z nových vín, sektůa lihovinu si zákazníci nejvíce oblíbili Víno Mikulov MotýlBohemia Sekt Prestige Chardonnay brut a Jubilejnou St. Nicolaus.

 

Absolutním vítězem, tedy novinkou, která získala u zákazníků celkově nejvíc bodů, se staly sýry Président Camembert Le Petita Président Le Bleu. Vedle spotřebitelůsvého vítěze korunovala i odborná porota. Letos to u ní vyhrály Bio cibulové chipsy.

camembert