Super vánoční nápady najdete v DEKORU

Doba adventní a vánoční je tu za chvíli, a pokud máte rádi sváteční výzdobu a trochu šikovné ruce, nějakou novou pěknou dekoraci si hravě dokážete vytvořit sami. Nemusí to být vůbec nic složitého, krása se skrývá většinou v jednoduchosti. V novém čísle časopisu DEKOR s tématem Adventu najdete 124 stran netradičních nápadů pro kreativní tvoření.  

DEKOR Advent

Časopis DEKOR je přítelem Velkého ucha a my ho máme moc rádi! Každé číslo je nabité netradičními nápady na tvorbu dekorací, najdete tu návody na šití, pletení, vyšívání. Tvořit se dá z přírodních materiálů, papíru, látek, vlny, plsti i různých hmot, které možná vůbec neznáte a asi se budete divit, kolik jich je!

DEKOR má za sebou už 13 let a na kontě spoustu spokojených věrných i nových čtenářů. Můžete si ho koupit v trafice nebo předplatit, každé číslo tak dostanete za sníženou cenu a pošťák vám ho přinese domů. Dokoupit se dají i starší čísla.

Redakce DEKORU vydává i speciální čísla věnovaná nějakému tématu – papíru, vyšívání, tvoření z plsti, výrobě tašek nebo věnečků. Vyšly také 2 speciály vánoční. Všechny jsou stále v prodeji a objednat si je můžete na stránkách TADY.

Aktuální číslo DEKOR Advent je v prodeji od 20. října 2020.

Informace o časopisu pak najdete TADY.