MÓDA – Diesel už myslí na JARO

Módní trendy FOTO: Diesel

Nová dámská pre-kolekce pro Jaro/Léto 2015se nese v duchu nezávislosti. Je inspirovaná studenty vysokých škol. Za využití dílčích stylů Preppy Rock, Tattoo a Black Carpet zahrnuje nová kolekce oblečení s výraznými logy a grafikou. Typické materiály – kůže a denim – jsou opatřeny potisky a sepranými efekty.

 

 

Preppy Rock

Podstatou tohoto stylu je být jiný. Univerzitní bundy s ostrými střihy a roztřepenými džínovými rukávy jsou kombinovány se superúzkými koženými kalhotami. Velká písmena, čísla a řecká písmena v modré, žluté a červené jsou vyobrazeny na kapsách blejzrů, mikin, bund, svetrů a čepicích. Párovány jsou s černými a šedými kalhotami či po kolena na míru šitými sukněmi. Motivy pruhů a emblémů vytvářejí úzkou siluetu bund ve stylu parka a zdobí i úplety s véčky.

Módní trendy FOTO: Diesel
Módní trendy
FOTO: Diesel

Tattoo

Je to styl pro zkažené kluky a holky, kteří se oblékají stejně tvrdě, jako vypadají. Grafické vzory se objevují na kožených bundách, saténových bomberech i šátcích. Kožené motorkářské bundy kombinují potisky tetování s kovovými aplikacemi. Pro tetování jsou typické motivy růže a hada.

Módní trendy FOTO: Diesel
Módní trendy
FOTO: Diesel

Black Carpet

Večerní móda Black Carpet sází na detaily. Košile zdobí odnímatelné volánky. Úzké černé jeansy jsou ozdobeny černými krystaly Swarovski na kapsách. Pro šaty je typický průhledný černý tyl. Kotníčkové boty na vysokém podpatku získávají díky kovovým aplikacím a páskům s přezkami na podmanivosti. Tvrdší vzhled dodávají elegantnímu looku zrcadlově stříbrné mokasíny a černé boty do špičky.

Módní trendy FOTO: Diesel
Módní trendy
FOTO: Diesel