22.5.2022
Neděle
Svátek slaví
Emil
22.5.2022
Neděle
Svátek slaví
Emil

Velkeucho.cz » Kosmetika a móda » Regenerační obličejové oleje mají mnoho benefitů. Znáte je?

Regenerační obličejové oleje mají mnoho benefitů. Znáte je?

Foto: Pixabay
Regenerační obličejové oleje se používají stejně jako krémy. Jsou vhodné pro všechny typy pleti v každém věku. Mají mnoho předností. Pokud jsou v kvalitě bio, jsou v nich obsažené jen přírodní látky.

Cílem kosmetických přípravků na obličej je zachovat mladost a krásu pleti co nejdéle a oddálit viditelné známky stárnutí. Regenerační obličejové oleje jsou proto skvělou volbou nejen ve středním a starším věku.

Co je dnes moderním trendem výrobců kvalitní kosmetiky

Nejnovějším trendem v kvalitní kosmetice je vytvořit výrobky podporující přirozené biologické procesy, které v organismu probíhají a kůži pomohou, aby se o sebe ve finále postarala sama. Tedy, aby v nich nebyla žádná chemie, ale jen přirozené látky, které nabízí matka příroda. 

Bio regenerační obličejové oleje a jejich přednosti

Tou nejlepší volbou, pokud chceme pleti dopřát co nejlepší péči a udržet ji dlouho svěží, krásnou a mladou, jsou bio regenerační obličejové oleje. Mají v sobě vysokou koncentraci čistě přírodních účinných látek, jejichž působení je multifunkční – probudí unavenou pleť k životu, dodají energii, hydratují, regenerují, zvláčňují a chrání před škodlivými vlivy prostředí.

Neobsahují žádné syntetické ani konzervační látky. Mají podobné složení jako ty, které se používaly již před stovkami let. Základem bio regeneračních obličejových olejů jsou velmi kvalitní oleje lisované za studena, které se získávají šetrným způsobem, díky kterému si zachovají všechny účinné látky, vitamíny a biostimulátory.

Účinky bio regeneračních obličejových olejů

Tyto kosmetické přípravky toho umí opravdu hodně:

  • unavené pleti vdechnou život
  • hydratují pokožku
  • regenerují kůži
  • pomáhají pleti zachovat pevnost
  • udržují pleť vláčnou a pružnou
  • rychle se vstřebávají
  • pleť po jejich aplikaci není mastná
  • chrání pleť před škodlivými účinky znečištěného prostředí

Pro koho jsou vhodné

Pro všechny typy pleti i na problematickou a citlivou. Pokud jde o věk, od kdy je dobré oleje používat, pak tady přesná věková hranice neexistuje, ale ve středním věku by neměly v kosmetické výbavě chybět žádné ženě. Právě díky jejich schopnosti oddálit předčasné stárnutí pokožky jsou vhodné na pleť, na které se objeví vrásky.

Jak je používat

Stejně jako pleťové krémy, tyto oleje jsou jejich přírodní alternativou. Několik kapek oleje jednoduše vetřete nebo vmasírujete do vyčištěné suché nebo vlhké pokožky obličeje, krku a dekoltu pravidelně ráno i večer.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Pleťové masky. Připravte si je doma podle starých osvědčených receptů

Pleťové masky mají spoustu benefitů a blahodárných účinků. Dokáží si poradit s každým typem pletí od problematické až po zralou, pokud si ale umíte vybrat tu správnou. Umí zatáhnout nežádoucí póry a stárnoucí pleť vyživit a omladit. Můžete si je koupit, ale i sami snadno připravit z přírodních surovin podle starých a generacemi žen prověřených receptů.

Tonikum, voda, mléko? Praktický návod, jak dokonale vyčistit pleť

Dokonalé očištění pleti je důležité proto, aby mohla lépe dýchat a vstřebávat výživné látky obsažené v krémech. Většina žen používá ráno i večer nějaký pleťový krém, často i velmi drahý, ale spousta z nich už neřeší, jestli jeho potenciál skutečně využije na maximum. V tom je právě zakopaný pes. Ani ten nejkvalitnější krém nebude působit, jak má, pokud mu k tomu nedáte příležitost. 

Tipy a recepty na výrobu domácí kosmetiky. Knížka, která vás to naučí

Tip na knížku “Výroba vlastní kosmetiky”. Bez zbytečné chemie a pomocí přírodních surovin. Do díla se můžete pustit kdykoliv, ať je jaro nebo zima! Není to nic složitého, ale musíte mít aspoň základní znalosti, co a jak použít, jak si vybrat ty správné ingredience a jaký zvolit nejlepší postup.