22.5.2022
Neděle
Svátek slaví
Emil
22.5.2022
Neděle
Svátek slaví
Emil

Provozovatel

Mgr. Pavlína Třmínková

Branická 981/123
147 00 Praha 4
IČ: 49269054
DIČ: CZ6560010248

Redakce a obsah

Redakce Velké ucho

Spolupráce

Chcete u nás mít článek?

Na obsahu magazínu se můžete podílet i vy. Pokud máte nějakou zajímavou zprávu, recept, radu, postřeh či pozvánku na akci, napište nám o tom.
Budete-li mít zájem o uveřejnění vašeho komerčního PR článku na Velkém uchu, napište nám. Pošleme vám ceník a možnosti prezentace. Kontaktujte nás na [email protected]

Máte zájem o reklamu?

Na Velké ucho je možné umístit PR články, reklamní bannery i připravit pro čtenáře soutěže. Nebo můžeme společně vymyslet i jinou formu propagace vaší firmy. Jsme otevřeni i novým možnostem a nápadům.
Jsme nezávislé internetové médium, nevelí nám žádný velký vydavatelský dům a nemáme ani spoustu šéfů a manažerů, takže dohoda o vzájemně výhodné spolupráci je velmi jednoduchá, rychlá a není daná striktními pravidly. Tedy jen samá pozitiva! Ti z vás, kteří mají zkušenosti s komunikací, prezentací a reklamou na svou firmu u velkých vydavatelů, tento přístup určitě ocení. Kontaktujte nás na [email protected]

Velké ucho naslouchá i vám!

Dobrých zpráv není nikdy dost. Nenechávejte si je pro sebe a dejte o nich vědět i ostatním. Pokud máte nějakou zajímavou zprávu, radu, postřeh, pozvánku na akci nebo se vám podařila nafotit pěkná fotka či zažít něco veselého i neobyčejného, pošlete nám zprávu do redakce. Jestli se Velkému uchu bude váš příspěvek líbit, najdete ho na těchto stránkách. Kontaktujte nás na [email protected] nebo vyplňte níže uvedený formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.
Zpráva