Kniha, která vám změní pohled na život, pokud právě teď z nějakého důvodu žijete single.

TIP NA KNIHU. Žijete sama bez partnera? Ať už je to vaše svobodné rozhodnutí nebo se to tak z nějakého důvodu přihodilo, náležitě si to užijte! Je úplně jedno, jestli je vám 26 nebo 66. Podívejte se na to z té lepší stránky, najděte na tom to dobré a dělejte věci, které byste jako zadaná třeba nemohla. Velké ucho doporučuje nejen těm právě nezadaným ženám, ale všem, které mají rády knížky psané s lehkostí, nadsázkou a humorem. Navíc nikdy nevíte, jaké karty vám osud rozdá a je dobré být připravená na všechno!

V této životní etapě nebo životním stylu je ale třeba dodržovat jistá pravidla, ať už psaná nebo ta nepsaná, aby se z vás nestala otravná zapšklá osoba, které se raději každý vyhne, ale naopak veselá a zábavná společnice, se kterou je radost cokoliv podniknout. Že jsou to pravidla platná už spoustu let, dokazuje knížka, kterou sepsala Marjorie Hillisová už ve třicátých letech minulého století. 

Autorka knížky byla toho času redaktorkou časopisu Vogue a stylový průvodce samostatné ženy se stal v této době bestsellerem. Její rady jsou a budou platné stále. Je to i tím, že kniha je psaná s nadsázkou a humorem. Bude se líbit i ženám, které zrovna nějakého manžela nebo partnera mají, ale člověk nikdy neví, co mu osud chystá a je dobře být připraven na všechno. Kniha je návodem a plánem, jak si život jako single užít a vychutnat naplno.

Citováno z kapitoly první:

„Tato kniha není žádným manuálem propagujícím sólo život. Pět z deseti lidí, kteří žijí sólo, si nedokážou sami poradit, a nejméně tři z těch zbývajících jsou nehorázní sobci. Pravděpodobné ale je, že v některých obdobích svého života, třeba jen v přestávkách mezi manžely, se budete muset smířit s životem o samotě.“

Knihu vydalo nakladatelství Grada Publishing pod značkou Cosmopolis. Koupit se dá v kamenných knihkupectvích a na eshopech za cenu okolo 204 Kč.

Velké ucho doporučuje!