Každá pleť občas potřebuje peeling. Ve středním věku to platí dvojnásob!

Peelingy a co všechno umí.

Chcete-li si udržet co nejdéle pleť krásnou a svěží, musíte občas sáhnout po peelingu, který ji vyčistí, odstraní odumřelé buňky a celkově omladí.

Skvělou volbou jsou dva Bio královské peelingy od české firmy Saloos, které můžeme doporučit všem našim čtenářům ve středním věku, ale klidně i mladším i starším. Oba zpomalují stárnutí pleti a řadí se k bojovníkům proti vráskám. Jsou velmi jemné, takže ošetří i jemné rty. Vybrat si můžete ze dvou druhů, záleží jen na vás, která vůně je vám příjemnější. Pořídíte je za cenu okolo 230 Kč. 

Co umí peeling?

  • odstraní odumřelé pleťové buňky, šupinky a maz
  • hloubkově pleť vyčistí a zredukuje rozšířené póry
  • pleť rozjasní a zjemní
  • podpoří mikrocirkulaci krve
  • pleť celkově zregeneruje a omladí

Bio královský peeling Argan & Q10 & Růže

Omlazující růžový bio peeling se postará o vaši pleť s pomocí nejjemnějšího rýžového exfoliantuomlazujícího bio arganového oleje a anti-age koenzymu Q10. Odstraní všechny nečistoty a odumřelé buňky. Vyčištěná pleť pak bude mnohem lépe přijímat aktivní látky z další kosmetické péče. Damašská růževe spojení s bio arganovým olejem pleť důkladně vyživí a zpevní. To vše přispívá ke zpomalení stárnutí pleti. Je vhodný pro každý typ pleti.

Bio královský peeling Argan & Q10 & Bergamot

Energizující citrusový bio peeling na obličej s bio arganovým olejem je pro pleť doslova životabudičem. Jemný rýžový exfoliant ji šetrně obrousí, vyčistí a rozjasní. Zvyšuje účinnost následné pleťové péče a násobí její regenerační a omlazující účinky. S podporou koenzymu mládí Q10 zpomaluje projevy stárnutí a aktivně bojuje proti vráskám. Osvěžující bio bergamotový olej s citrusovou vůní pomáhá redukovat maz a dodává pleti rovnováhu. Je vhodný pro každý typ pleti.

Další informace najdete na webu Saloosu.