Jak účinně pečovat o stárnoucí pleť

Všichni nejspíš vědí, že se s postupujícím věkem snižuje produkce kolagenu, pleť začíná povadat a jemné linky se proměňují v hlubší vrásky. Umíte si s tím poradit? Čas sice nezastavíte, ale můžete jeho vliv na stárnutí pleti aspoň zpomalit. Například s pomocí kvalitních anti-age olejů.

 

Péče o pleť po čtyřicítce i padesátce vyžaduje jiný přístup, než tomu bylo dříve. Základním pravidlem je hydratace, která je v tomto věku naprostou nutností. Druhým pravidlem je pak výběr správné kosmetiky. Nemusíte za ní utrácet tisíce, cenově dostupnou a velmi kvalitní v bio kvalitě lze najít například u českého výrobce, firmy Saloos, která právě uvádí na trh dvě novinky v luxusní anti-age péči.

KP_levanduleKRÁLOVSKÁ PÉČE ARGAN & OPUNCIE – LEVANDULE

Spojení extra bio arganového a bio opunciového oleje pro maximální anti-age péči, je ideální volbou. Podporuje tvorbu kolagenu, vyplňuje vrásky, udržuje v pleti vlhkost, zklidňuje podráždění a obnovuje její vitalitu. Levandulový olej má silné regenerační a hojivé účinky na pokožku. Pomáhá zmírňovat příznaky akné, zamezuje podráždění a začervenání pleti. Jedinečná vůně levandule pomáhá harmonizovat mysl.

Doporučená MOC je 256 Kč za 20 ml.

KP_ruzeKRÁLOVSKÁ PÉČE ARGAN & OPUNCIE – RŮŽE

Královská péče s olejem z nejcennější damascénské růže pleť dokonale vyživuje a zjemňuje a hydratuje. Snoubení bio opunciového, extra bio arganového a bio růžového oleje je ideální pro suchou podrážděnou pleť. Jemně a účinně vyhlazuje vrásky, pleť rozzáří a omladí. Růžový olej je výrazným ženským olejem, podporuje zdravé sebevědomí, působí antidepresivně a navozuje pocit štěstí.

Doporučená MOC je 270 Kč za 20 ml.

HLAVNÍ ÚČINNÉ SLOŽKY

  • Bio opunciový olej je ve světě přírodní kosmetiky symbolem věčného mládí. Říká se mu „přírodní botox”. Obsahuje totiž vysoké množství vitamínu E, betakarotenu, squalenu a fytosterolů. Dokáže vyhlazovat vrásky, intenzivně podporuje tvorbu kolagenu, udržuje pleť hydratovanou, zklidňuje ji a má protizánětlivé účinky.
  • Extra bio arganový olej patří díky svým ojedinělým hydratačním a omlazujícím účinkům mezi celosvětově nejoblíbenější oleje. Obsahuje vysoké množství vitamínů E a F, které doplňují pleti potřebnou hydrataci, chrání buňky před oxidačním stresem, zabraňují jejich předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek.
  • 100% bio esenciální oleje růže a levandule dokonale doplňují a podporují účinky rostlinných olejů. Kromě jedinečného působení na pleť harmonizují mysl a navozují pocit štěstí

Více najdete na: www.saloos.cz

Velké ucho doporučuje!