Jak snadno získat zpět ztracenou energii

Jste úplně bez energie, ale neměl by k tomu být žádný důvod? Všechny zdravotní testy jsou v pořádku, v osobním životě se vám daří, ale přesto se cítíte mizerně? Možná máte ve svém okolí někoho, kdo z vás energii vysává, aniž si to uvědomujete.

 

eu1Lékařka Christiane Northupová napsala skvělou knížku, kterou pojmenovala výstižným názvem „Energetičtí upíři“. Pokud jste bez energie, zkuste si ji přečíst a nalézt odpověď, proč tomu tak je. Autorka vám poradí, jak s vysávači energie úspěšně bojovat a dát se zase do normálu.

Známá lékařka Christiane Northrupová se ve své lékařské praxi zabývá problémem tak zvaných „energetických upírů“. Jsou to negativně působící lidé, kteří vysávají energii z druhých a narušují jim život na úrovni fyzické i citové. Své závěry opírá o nejnovější výsledky vědeckých výzkumů a uvádí příklady z vlastní praxe a života.

Postižení bývají hlavně lidé empatičtí a citliví, kteří se zajímají o problémy druhých mnohdy více než o své vlastní. S pocitem, že konají dobro, ale ve finále páchají spíše zlo na sobě samém.

Autorka knihy nabízí způsob, jak odhalit v životě negativně působící lidi ve vašem okolí a jak získat zpět ztracenou energii. Pokud víte, jak na to, nebude to nic složitého a výsledek se dostaví téměř okamžitě. Díky této knize pochopíte dynamiku vztahu mezi empatickým člověkem a energetickým parazitem a zjistíte, jak „upíři“ využívají energii druhých. Jakmile se seznámíte se vzorci chování typickými pro tyto nevyvážené vztahy, budete je schopni identifikovat, kdykoli se s nimi setkáte.

Christiane Northrupová nabízí praktické techniky, díky kterým se takovým škodlivým vztahům můžete buď rovnou vyhnout, nebo se uzdravit, pokud už vás nějak zasáhly.

Knížku vydalo nakladatelství Metafora a koupíte ji v kamenných i internetových knihkupectvích za cca 220 Kč.

Velké ucho doporučuje!