Jak se snáze vyrovnat s problémy a naučit se proplouvat životem mnohem snadněji, radostněji a s nadhledem.

Tip na knížku, která by se vám mohla líbit.

TIP NA KNIHU s názvem „Velká kniha meditačních technik“ od Ronalda D. Siegela, uznávaného profesora psychologie na Lékařské fakultě na Harvardské univerzitě. Doktor Siegel přednáší po celém světě, poskytuje klientům odbornou péči v oblasti duševního zdraví a vede vlastní klinickou praxi. V knížce shrnuje své mnohaleté poznatky.

Není to žádná ezoterika, jak by se z názvu mohlo zdát, ale opravdu seriózně propracovaná metoda, která pomohla mnoha lidem. Autor ji nazývá „všímavost“. Pomocí ní najdete cestu k životní pohodě a lépe zvládnete překážky, které život každodenně staví do cesty. 

Autor popisuje techniky, které se snadno naučíte a můžete je praktikovat kdekoliv – doma, na procházce, cestou do práce. V knížce je najdete přehledně a podrobně rozepsané krok za krokem i spoustu praktických rad podložených a ověřených jeho dlouholetou praxí s klienty.

Každý člověk nějakým svým vlastním způsobem přemýšlí a dělá věci, aniž by si uvědomoval, že by bylo možné na problém nahlédnout také z jiného úhlu a zkusit něco ve svém životě změnit, aby byl život lepší a hezčí. Každá knížka tohoto typu vás někam posune, uvědomíte si, že svět není černobílý a je fajn hledat i jeho barevné odstíny. Také zjistíte, že podobné problémy neřešíte sami, ale spolu s vámi i tisíce dalších a je jedno, ve které části světa žijí. 

Komu by knížka mohla pomoci? Tomu, kdo se chce naučit:

  • jak v životě zvládat nepříjemné emoce, hněv a smutek
  • jak prohloubit vztahy s lidmi
  • jak zažívat méně stresu
  • jak zmírnit pocity úzkosti a deprese
  • jak se lépe soustředit
  • jak se zbavit fyzické bolesti a zdravotních problémů

Vydalo nakladatelství Grada Publishing. Koupit se dá v kamenných knihkupectvích a na eshopech za cenu od 319 Kč.

Velké ucho doporučuje!

Foto: Pavlína Třmínková