Báječná jablečná e-kuchařka ZDARMA

Pro všechny věrné čtenáře Velkého ucha máme další pěkný dárek. A pošleme vám ho zase ZDARMA! Ve sladké jablečné e-kuchařce najdete recepty na vynikající moučníky, které mají své čestné místo v rodinných receptářích našich čtenářek, my děkujeme, že se s námi i s vámi o ně podělily. Často jsou to moučníky, které pekly už jejich rodiče nebo prarodiče a dědí se z generace na generaci. Jak si o e-knihu napsat, najdete níže.

První e-kuchařka, kterou jsme připravili pro naše čtenáře, se vám líbila, takže jsme se rozhodli vám udělat radost a spolu s našimi věrnými čtenářkami jsme dali dohromady druhou. Jmenuje se „Jablka, která nepadla daleko od stromu“ a je jasné, že hlavní roli v ní hrají tentokrát JABLKA.

O e-kuchařku si můžete napsat právě teď!

Co musíte udělat proto, abyste e-knihu ZDARMA dostali? Je to velmi snadné, jsou to jen 2 KROKY a e-kuchařka je vaše.

+ Dát „to se mi líbí“ STRÁNKÁM našeho profilu na Facebooku TADY, aby vám neunikly i další zprávy a e-knihy, které pro vás chystáme.

+ Poslat zprávu na adresu: redakce@velkeucho.cz, do předmětu napsat „Jablka“.

Odesláním zprávy dáváte souhlas se zpracováním údajů (myšleno váš email), které samozřejmě nebudeme předávat nikde dále a u nás zůstanou jako v trezoru! Je to formalita, ale podle zákona to tak musí být.

Přejeme, ať vám moučníky podle našich receptů chutnají a dílo se vám povede! A máte-li recept na něco dobrého (cokoliv), o který byste se chtěli podělit se čtenáři Velkého ucha, prosím, pošlete nám ho do redakce na stejnou emailovou adresu. Další e-knihy pro vás připravujeme!

Pokud byste se chtěli rozšířit řady dobrovolných dopisovatelů, pak si TADY přečtěte, jak to funguje. Je to prima koníček!