Italsko-moravský venkov v Praze

La Formaggeria Gran Moravia otevřela novou prodejnu ve Florentinu.

Největší sýrárna v Českére publice, Orrero Litovel, rozšiřuje svou přítomnost na českém trhu. V pořadí už dvanáctou prodejnu La Formaggeria Gran Moravia otevřela v létě v pražské obchodní pasáži Florentinum.

Špičková kvalita

La Formaggeria Gran Moravia nabízí kvalitní a cenově dostupné produkty formou přímého prodeje, neboť mléčné produkty ihned putují od výrobce z Litovle do prodejen. V nabídce La Formaggeria Gran Moravia najdete sýry Gran Moravia, Verena a Provolone, ale i nejlepší italské sýry Mozzarela, Asiago, Grana Padano, Gorgonzola, Pecorino, Taleggio či Parmiggiano Reggiano.

Prodejny La Formaggeria Gran Moravia nabízejí i další ingredience italské kuchyně jako italská vína, těstoviny, uzeniny, sušená rajčata a další lahůdky. „Efektivní organizace nám umožňuje výrazně snížit náklady, zároveň ale zachovat tu nejvyšší kvalitu. A právě tento benefit chceme poskytnout spotřebiteli,“říkáRoberto Brazzale, prezident skupiny Brazzale.

Prodejní hity

Atraktivní součástí nabídky je řada mléčných výrobků nazvaná Čerstvé z naší sýrárny. Je to skupina čerstvých výrobků vlastní výroby, které každý den dodává moravská sýrárna. Výrobky jako ricotta, mozzarella, giuncata, caciotta, vážené čerstvé máslo, mléko, jogurty a ochucená syrovátka představují v České republice opravdu jedinečnou nabídku. Zákazníci si tak mohou dopřát tyto čerstvé produkty již druhý den od výroby. Skutečnými prodejními hity stále zůstávají sýr Gran Moravia a čerstvé máslo, obojí čerstvě porcované přímo na prodejně.