Italská jízda v Pizza Coloseum

Toskánské hody v Pizza Collosseum

I když bezmezně milujete vybranou kuchyni či restauraci, každé lásce prospěje malé provětrání. Aby vám restaurace Pizza Coloseum nezevšedněly, zrodila se Via Italia. Pravidelné zpestření menu tím nejlepším z Itálie zakončí v tomto roce Toskánské hody. 

 

 

 

Via Italia

Samotný název Via Italia vybízí k dobrodružné cestě po Itálii a degustaci toho nejlepšího, co každý region této krásné země nabízí. V restauracích Pizza Coloseum vaří z čerstvých italských surovin a sami si z Itálie až dvakrát týdně dováží 85 procent položek z celého jídelního lístku.

 

Toskánské hody

Spanilá italská jízda začala v tomto roce v Ligurii, která poskytla českým návštěvníkům Pizzy Coloseum čerstvé bylinky, čerstvý špenát a bylinkové pesto. V květnu nemohl chybět chřest z Venetta a v srpnu to, co k létu neodmyslitelně patří, mořské plody, které dopluly ze Sicílie. V říjnu jsme zavítali do Piemonte a jeho houbové speciality. A kde letošní italské hody zakončíme? Přece v Toskánsku a pěkně divoce!

 

Zvěřina i skvělé víno

Jak rozmanitá je historie Itálie a samotného Toskánska, tak rozmanitá je i toskánská kuchyně, i když pravda, nic moc pro vegetariány. Tento region je zaslíben zvěřině a florentským biftekům, i když na stole nesmí nikdy chybět lehký bílý chléb a skvělé víno. Toskánsko láká stovkami míst, kde se psaly dějiny. Šikmá věž v Pise, umění z Florencie či Sieny, mramorové lomy u Carrary nebo nekonečně modré pobřeží.

 

Toskánské hody v Pizza Collosseum
Toskánské hody v Pizza Collosseum

 

Jasná volba

To vše bere dech, a zároveň soupeří o výsluní s toskánskou kuchyní, protože ta je téměř nepřekonatelná. Pokud jste milovníky zvěřiny, mořských plodů, domácí pasty a skvělého vína, Toskánsko je jasnou volbou. Ve všech pobočkách Pizzy Coloseum vás v prosinci čekají toskánské zvěřinové hody. Vychutnáte si to nejlepší z Toskánska.
 

Více informací na www.pizzacoloseum.cz