„Detektiv” Věkomat odhalí vše

Každý z nás si občas povzdychne: „Dnes se cítím snad na osmdesát.“Důležitější než údaj, který máme v občance, je opravdu věk,„na který se skutečně cítíme.“

 

Stačí pár minut

Budujeme kariéru, sedíme do noci u počítače, pracujeme při velké duševní zátěži. Zapomínáme relaxovat, nejíme úplně zdravě a šidíme aktivní pohyb. Díky hravé aplikaci Věkomat odhalíme, jak dobře (špatně) na tom jsme. Aplikace totiž prozradí náš„skutečný věk“ a donutí nás zamyslet se nad způsobem života. Stačík tomu pár minut a kliknutí na www.metlife.cz.

 

Práce i relax

Základními pilíři životního stylu je pohyb a uspořádání volného času. „Správné cvičení a sport vedou k nabrání nových sil,“zdůrazňuje Olga Šípková, provozovatelka fitness center. Denně se setkávám s lidmi, kteří chtějí žít zdravě. Někdo chce cvičit aerobik, jiný se chce zavřít do posilovny, další relaxovat jógou. Lidé si začínají uvědomovat, že pokud budou jen pracovat a pracovat a nebudou se starat o zdraví, tak přijdou nejen o zdraví, ale i o tu práci,“dodává Olga Šípková.Životní styl a jeho kvalita však závisí i na dalších faktorech. Patří k nim kvalita stravování a pitný režim, pracovní režim, vztahy s rodinou a přáteli nebo vliv okolního prostředí.

 

Kondička

Lidem, kteříse snaží žít zdravě, pojišťovna MetLife „ušije na míru”životní pojištění Fair Life. Slevu získají nekuřáci, zvýhodněni jsou i lidé, kteří absolvují pravidelné preventivní prohlídky u praktického lékaře, gynekologa či urologa. Více zjistíte na webu MetLife pojišťovny, kde najdete i rady, jak vylepšit kondičku.

Více informacína www.metlife.cz.

ZDRAVÝ STYL-Věkomat