Designová móda nemusí být jen pro štíhlé

Většina návrhářů originálních módních kousků bohužel tvoří převážně pro ženy s dokonalou postavou, pokud máte pár kilo navíc, buď je ve větších velikostech neseženete, nebo na vás modely nebudou vypadat tak, jako je vidíte na štíhlých dlouhonohých modelkách. Pokud chcete mít v šatníku originální nadčasové kousky a nemáte zrovna míry holek z plakátů, pak se podívejte na oblečení značky „Ateliér Donát“, najdete u nich modely pro všechny typy postav až do velikosti 4XL!

Originální modely pro všechny

Za značkou Ateliér Donát stojí dvě zkušené designérky – Ilona Donátová a Romana Krejčí, které se módě věnují už spoustu let a dokonale rozumí tomu, co ženám sluší. Ať je vám 20 nebo 90 a máte velikost XS či 4XL, najdete tady model přesně šitý na míru vaší postavě. Chcete si pár kilo ubrat? No samozřejmě, kdo by nechtěl! I na to návrhářky myslí, proto řada jejich modelů má vertikální řešení, kombinaci barev, vzorů nebo samotných materiálů, což právě podpoří optické zeštíhlení postavy. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem vhodného modelu, poradí vám milé prodavačky, který z nich vám sluší nejvíce.

Přírodní materiály mají zelenou

Rukopisem kolekcí Ateliéru Donát jsou lepty, ražby, kresby na látkách, přírodní materiály a silná inspirace přírodou, ale také společenským děním. Návrhářky zůstávají věrné lněným materiálům zpracovaným různými technikami. Z potisků v kolekci vévodí přírodní motivy – vzory květin a stromů. Základní barvou zůstávají odstíny bílé doplněné, rubínově červenou (marlboro), černou a nově se objevuje barva khaki. Právě barevnou variabilitou (kombinací vzorů a barev, ale také různou strukturou látek) podtrhují návrhářky proštíhlovací efekt.  Modely Ateliéru Donát chtějí ženu osvobozovat, ukazovat hezčí stránku života a přitažlivost jí samé.

Ateliér Donát cílí především na české ženy

Je to tak, ale modely v malých speciálních kolekcích si oblíbily i dámy v Německu, na Slovensku nebo třeba Irsku. Modely můžete vidět na pravidelných velkých přehlídkách, které pořádá Ateliér Donát pro své zákaznice, aby jim představil kolekci pro nadcházející sezónu.

Pozvánka na módní přehlídku

Udělejte si v sobotu 5. září 2020 výlet do Poděbrad a odpoledne se přijďte podívat na nové modely. Velkou módní show spojenou s koncertem uvádí Aleš Cibulka s Vendulou Krejčovou.

Ateliér Donát
Módní přehlídka Ateliéru Donát

Bližší informace najdete na: http://atelierdonat.cz/