DERMSANIT – šetrná desinfekce na ruce

TIP pro čtenáře Velkého ucha. Česká značka Saloos, výrobce přírodní kosmetiky, dodává na trh velmi šetrný desinfekční sprej na ruce. Covid opět sílí a s ním i obava lidí z nákazy. Kamkoliv jdete, měli byste mít v kabelce nebo tašce nějakou antibakteriální desinfekci. Jenže mnoho lidí má problém s tím, že většina těchto přípravků, které si pořídili, pokožku dráždí a příliš vysušuje, takže raději žádnou desinfekci nepoužívá, což není dobře, protože jedním ze základů prevence jsou čisté ruce. Vyzkoušejte DERMSANIT, který ruce desinfikuje a zároveň je šetrný k pokožce.

Jak DERMSANIT funguje?

DERMSANIT je vysoce účinný čisticí sprej se 70% obsahem alkoholu, který je známý svými antimikrobiálními a dezinfekčními účinky. Přípravek obsahuje navíc vysoký podíl zvlhčujícího glycerinu. Po bezoplachové aplikaci tak zůstanou vaše ruce dokonale čisté a jemné. Pro dosažení maximálního efektu je čisticí směs obohacena o 100% přírodní esenci s antiseptickými účinky – litseu cubebu, která zároveň pokožku provoní příjemnou a povzbuzující citrusovou vůní.

Je v praktickém balení, které můžeme mít neustále u sebe, ať už v práci, na nákupu, či na cestách hromadnou dopravou. Okamžitě poskytne pocit bezpečí a čistoty, kterou každý z nás v této době tolik potřebuje.

Orientační cena je 107 Kč / 50 ml a 175 Kč/ 100 ml.