Dejte si předsevzetí na kryt mobilu

Pamatujete se ještě, jaká předsevzetí jste si dávali na začátku roku 2015? Kolik z nich si můžete s čistým svědomím odškrtnout, jako ta splněná? V zásadě je jedno, jestli jste chtěli přestat kouřit, pít víno, jíst čokoládu, víc se hýbat… Podle odborníků máte přesně tři měsíce na to, aby se vám vaše předsevzetí dostalo pod kůži a stalo se samozřejmou součástí vašeho životního stylu. Jestliže se tedy do března budete vymlouvat, proč „to“ nejde, nečekejte valný úspěch.

Zimní motiv se soby pořídíte za 399 Kč.
Zimní motiv se soby pořídíte za 399 Kč.

Při plánování svých předsevzetí se soustřeďte na své sny, cíle, touhy. A mějte je stále na očích. Jednoduše si neříkejte, že chcete prachy a že jich chcete hodně, ale naplánujte si, že každý měsíc ušetříte dvacet procent ze své mzdy. Nechtějte napoprvé uběhnout maraton, ale naplánujte si, že vyrazíte na trasu kolem rybníka…

Abyste měli své sny a touhy na očích, naplánujte si je a umístěte na místo, které máte stále na očích. Na zadní kryt mobilního telefonu například. Můžete tam mít slova pozitivní motivace, svůj vztah k běhu, zdravé jídlo… Výběr motivu záleží na vás, garantujeme vám ale, že díky dekorativnímu krytu od společnosti Skinzone na své plány pro rok 2016 jen tak nezapomenete… A také vaše okolí vám je bude moci snáze připomenout.

Tak co, jdete do výzvy: Předsevzetí pro rok 2016 by mělo být pořádně vidět? Pokud ano, gratulujeme. Přesně to, co se na vašem kytu totiž objeví, se vám splní! Takže zvažujte, po čem doopravdy toužíte!

Business Development Manager společnosti Skinzone, Petr Svoboda dodává: „Záruku na to, že předsevzetí dotáhnete do úspěšného konce, vám dát neumíme, garantujeme ale, že na slib daný sám sobě nezapomenete už 2. ledna. Jak to? Díky našim krytům s vámi bude vaše předsevzetí neustále – takže před ním neutečete, ani se neschováte. Budete vědět, že předsevzetí a práce na něm je sice dřina, že ale stojí za to. Hodně štěstí do nového roku!“ 

Co je Skinzone

Společnost Skinzone se výrobě dekorativních skinů věnuje již více než pět let. Při nákupu dekorativních potisků je možno vybrat si z téměř 900 nabízených návrhů, nebo jednoduše nahrát vlastní foto, obrázek, grafickou malbu a počkat na zaslání výsledného dekorativního skinu v řádu několika dní.  Cena dekorativních skinů závisí na typu a zařízení, na které jsou aplikovány, u mobilních telefonů se cena skinů pohybuje kolem 200 Kč, v případě notebooků, tabletů a e-readerů se pohybuje kolem 350 Kč.

Ochranné kryty na mobilní telefony jsou technologickou novinkou, cena začíná na 399 Kč.

Ochranné fólie Screenshield (můžete si vybrat ze dvou typů: Screenshield standard nebo Screenshield Tempered Glass) snadno ochrání všechna zařízení s dotykovým displejem. Nabízí doživotní záruku a je jedním z nejlepších způsobů ochrany mobilních elektronických zařízení.

Více na www.skinzone.cz