Práce se dřevem je úžasný koníček

TIP na jednu z nejlepších návodových knížek, které v poslední době vyšly. V redakci jsme z ní byli nadšeni. I když jsme nikdy ze dřeva nic nevyrobili, po nahlédnutí do téhle knížky máme neodolatelnou chuť si něco sami vyrobit!

 

_DSC0012_lowMyslíte si, že vyrábět ze dřeva je něco hodně složitého, co sami nikdy nedokážete, protože jste příliš nešikovní? Tahle knížka vás přesvědčí, že dokážete! Práce se dřevem je nádherný koníček, zábava i relaxace. Výsledkem je originální kousek, na který budete určitě pyšní.

_DSC0013_lowMark Griffiths, autor knihy, detailně popisuje dvacet projektů na dvacet krásných věci, které zvládne úplně každý během jednoho víkendu. Žádný drahý materiál ani nástroje nebudete potřebovat. K výrobě nápaditých kousků skvěle poslouží dřevo vyhozené na skládce či v kontejneru a základní nástroje, které máme skoro všichni doma. Přehledné popisy, ilustrované návody, nákresy a doprovodné fotografie dovedou i úplné kutily-začátečníky k dokonalým výrobkům.

_DSC0014_lowCo podle knížky můžete například vyrobit? Stolek s nohama z topůrek starých sekyr, květinovou polici ze žebříků, boudu pro vašeho čtyřnohého miláčka, kulatý konferenční stolek, originální krmítko pro ptáky, zajímavý včelí úl, žebříkovou polici, zahradní oblouk na popínavé rostliny, jídelní stůl i masivní stoličky….

Proč si neudělat svůj vlastní nábytek, originální a takový, který vám budou všichni závidět? Navíc skoro zadarmo a z pravého dřeva, který bude ozdobou vašeho domova, chalupy i zahrádky.

  • pracesedrevem
  • Formát 220 x 275 mm, brožovaná s chlopněmi
  • 192 stran, 499 Kč
  • Koupíte v kamenných i internetových knihkupectvích.
  • Další informace najdete na www.metafora.cz

Velké ucho doporučuje!