Víte, jestli může mít byznys duši?

Po čtyřicítce většinou přichází tzv. krize středního věku, člověk na jedné straně sčítá úspěchy a nezdary a na druhé spřádá plány, jak s dalším životem co nejlépe naložit. Netýká se to jen osobního života, ale i toho pracovního. Co dále? Změnit práci nebo začít podnikat?

 

 

Metafora_Byznys-ma-dusi-Alan-Cohen_v007.inddPo čtyřicítce i padesátce máme dost znalostí a zkušeností, jen nám většinou chybí odvaha něco změnit. Všichni chceme být úspěšní, mít dostatek financí na zajímavý život, ale mnozí tomu nechtějí obětovat vlastní duši. A co teď? Je to vůbec možné poskládat dohromady?

Alan Cohen, světově uznávaný kouč a učitel, všechno sepsal do knížky, kterou nazval „Byznys má duši – jak úspěšně obchodovat a nezaprodat přitom sami sebe“. Po přečtení zjistíte, že duchovní život a úspěch v byznysu nemusí stát proti sobě.

Během své dlouholeté praxe Alan Cohen vypozoroval, že v oblasti peněz, prosperity a duchovního života se lidé dělí do tří skupin:

1/ ti, kteří mají vynikající pracovní pozici, ale bojují s ubíjející rutinou

2/ ti, kteří hodně pracují za málo peněz a hledají východisko

3/ ti, kteří volí svobodu a kreativitu před vydělávání peněz, ale nějak si na živobytí vydělat musí

Pokud patříte do některé z těchto skupin, pak by právě tato knížka mohla nastartovat váš nový směr, kde by byla kariéra a úspěch v rovnováze s duchovním životem.

Vydalo nakladatelství Metafora, Grada Publishing 2019. Koupíte ji za cca 299 Kč.