DVĚ BIO NOVINKY pro nejmenší děti

Šlehaná dětská BIO másla pro kojence a batolata od české značky Saloos jsou určená pro citlivou pokožku nejmenších dětí. Ocení je také kojící maminky, kterým pomohou v péči o bradavky.

 

TM_kojenecke_otev_lowBio měsíčkové kojenecké máslo

Hojivé jemné a nadýchané bio bambucké máslo obsahuje velké množství bioaktivních látek, které se snadno vstřebají do dětské pokožky. Poskytuje péči a hydrataci, zabraňuje přesušování pokožky a zklidňuje ji při ekzémech i podráždění. Šlehané bio měsíčkové kojenecké máslo je vhodné i pro ochranu v citlivé oblasti plen, pomáhá předcházet opruzeninám a podporuje jejich hojení. Extrakt z měsíčku lékařského je od pradávna pověstný pro své léčivé vlastnosti. Napomáhá hojit drobná poranění a ocení ho i kojící maminky, které trápí popraskané bradavky.

TM_detske_otev_lowBio měsíčkové dětské máslo

Dětská kůže se vyvíjí až do tří let, proto je nanejvýš důležité pečovat o pokožku v batolecím věku. Do té doby není dostatečně chráněna, neplní zcela svoji funkci ochranné bariéry. Šlehané dětské bio máslo obsahuje bio bambucké máslo, bio extrakt z měsíčku lékařského a éterické oleje z heřmánku a levandule. Heřmánek je známý pro své zklidňující účinky na pokožku, zmírňuje neklid a působí proti nadýmání a plynatosti. Levandulový éterický olej působí výborně na zklidnění psychiky a navozuje příjemný spánek.

Obě BIO šlehaná dětská másla jsou krásně nadýchaná a při kontaktu s pokožkou okamžitě tají a skvěle se roztírají.

Doporučená MOC pro každý výrobek je 207 Kč.

Další informace najdete na: www.saloos.cz

Velké ucho doporučuje!