Letenky za super ceny pořídíte právě teď!

Společnost Emirates nabízí českým cestujícím speciální tarify letenek do oblíbených exotických destinací. Můžete si tak splnit sen a odletět na dovolenou snů za ceny, které byste nečekali, začínají na 11 790 Kč.  Tato akce se vztahuje na Economy a Business Class a platí pro cesty uskutečněné v roce 2020.

EconomyClass_zabavni_system_iceVydejte se za nezapomenutelným dobrodružstvím do Afriky, navštivte slunné pláže omývané Indickým oceánem nebo se vypravte na průzkum rušných měst Dálného východu. Speciální nabídka se vztahuje na rezervace provedené mezi 6. 1. 2020 a 19. 1. 2020 a platí pro cesty uskutečněné mezi 13. 1. 2020 a 31. 10. 2020.

Letět s Emirates je zážitek sám o sobě a dlouhý let tak díky službám na palubě zvládnete bez problémů. Pasažéři mají ve všechtřídách přístup k více než 4 500 kanálům plným zábavy. V zábavním systému naleznou nejnovější filmy, TV pořady, hudbu a hry. Na cestovatele na palubě čeká také nabídka bezplatných nápojů a regionálně inspirovaných pokrmů. Potěší také maximální povolená váha zavazadel, která dosahuje až 35 kg v Economy Class a 40 kg v Business Class.

EconomyClass_palubni_personalZákazníci společnosti Emirates, jejichž cesta mezi 1. lednem a 31. březnem 2020 povede přes Dubaj, mohou i v roce 2020 čerpat výhody díky službě My Emirates Pass. Po předložení letenky a průkazu totožnosti mohou využít úžasné slevy a benefity na více než 500 místech napříč Spojenými arabskými emiráty, a to včetně 30% slevy na lázeňské procedury a až 50% slevy na venkovní aktivity, jako jsou například vodní sporty či noční golfové kurzy. Zákazníci se také mohou těšit na až 50% slevu ve vybraných restauračních zařízeních a až 30 % dolů z ceny za nákupy v populárních prodejnách.

Všechny možnosti a nabídky najdete na:

https://www.emirates.com/cz/czech/experience/my-emirates-pass/.