250 rad a postupů pro všechny švadlenky

TIP na návodovou knížku pro všechny, kteří se chtějí pustit do šití a potřebují cenné rady, jak na to. Najdete v ní všechny techniky, které byste mohli potřebovat.

 

siti2Praktické rady, tipy, návody a nápady ocení hlavně začínající švadlenky, ale i ty zkušenější v ní objeví spoustu praktických tipů, které jim ulehčí práci. Dnes patří šití mezi vyhledávané koníčky, je to zábavné, kreativní a vytvoříte si tak spoustu originálních oděvů, bytových doplňků nebo třeba pěkné hračky pro děti.

V knížce najdete vše, co budete potřebovat vědět o šití čehokoliv. Jaké vybavení si pořídit, jakou látku vybrat, jaké zvolit nitě, přes praktické rady, jak na knoflíkové dírky, jak na lemování a sklady… Návody jsou velmi podrobné, popsané a nafocené krok za krokem a srozumitelné i pro ty, kteří zasednou k šití úplně poprvé.

siti3Co konkrétně se pomocí této knihy naučíte?

Nejrůznější krejčovské fígle, aby vaše výtvory vypadaly jako od profesionálů, aniž byste nad nimi museli trávit dlouhé hodiny. Najdete v ní inspiraci k tvorbě originálních oděvů, doplňků i bytových dekorací.

Snadno zvládnutelné techniky následují v knize za sebou v pořadí, v jakém je budete při práci potřebovat. Poradí, jak zvládnout problémy, které by mohly nastat.

Nechybí spousta tipů a návodů na šití konkrétních výrobků.

siti1„V tomhle jediném svazku najdete všechno, co potřebujete, abyste dokázali pracovat rychleji a snadněji s perfektním profesionálním výsledkem“, říká autorka knihy, Lorna Knightová.

Knížku vydalo nakladatelství Metafora a koupíte ji v kamenných i internetových knihkupectvích za cca 250 Kč.

Velké ucho doporučuje!