Návod na cestu pěšky z Mexika do Kanady

Inspirace pro gaučové povaleče všech věkových skupin! Nic není nemožné, zvednout se z postele, zabalit batoh a vyrazit vstříc dobrodružství se dá kdykoliv a na věku tady opravdu nezáleží!

 

Knížka „Jakubův cestovní deník“ bude skvělým průvodcem a inspirací pro každého, kdo by chtěl ve svém životě něco změnit, utéct od stereotypu a dokázat si, že všechno v životě je možné, stačí jen chtít.

_DSC0006_lowInspirujte se Jakubovým cestovním deníkem a vypravte se pěšky s báglem na zádech po cestách necestách z Mexika  přes Spojené státy až do Kanady. Je to cesta, kde o zážitky jistě nebude nouze. Půjdete pouští, budete kličkovat mezi chřestýši a jedovatými keři, stoupat do hor Sierry Nevady, brodit se sněhem i vodou, popovídáte si se svišti a mývaly, se kterými se můžete podělit o svoji svačinu. Cestou se vykoupete v oregonských jezerech, projdete washingtonskými lesy a zazpíváte si s medvědy. Někdy půjdete sami, jindy se k vám někdo přidá. Od startu do cíle je to 4 448 kilometrů v Bohem zapomenutých a civilizací nedotčených koutech naší planety.

Turista a autor knížky, Jakub Čech, cestu ušlapal za 121 dnů a jak sám říká, jeho život už nikdy nebude stejný jako dřív.

Kdo je Jakub Čech? Určitě ho budete znát jako filmového mistra zvuku a pětinásobného držitele Českého lva. Stojí například za filmem Samotáři, Tobruk nebo Vratné lahve. Do svých 40 let prý byl gaučový povaleč, v dubnu 2016 vyrazil na svoji životní cestu a jeho život se mu navždy změnil.

Velké ucho doporučuje!

  • Vydalo nakladatelství XYZ ve společnosti Albatros Media v roce 2017.
  • Koupíte v internetovém knihkupectví: www.albatrosmedia.cz nebo v kamenných knihkupectvích.
  • Doporučená MOC: 289 Kč