Všechno, co chcete vědět o RAW stravě

Přesně tak by se dala popsat kniha Jitky Adamové „RAW pro zdraví a krásu“, kterou vydalo nakladatelství Smart Press. Je určena všem, kteří se takto stravují i těm, kteří by to s RAW chtěli zkusit, ale i těm, kteří si chtějí o tomto způsobu života jenom něco přečíst.

 

 

Titulka_RAW pro zdraví a krásu_lowKuchařská kniha s obsáhlou teoretickou částí nabízí pohled na stále rostoucí trend syrové, nebo také živé či raw stravy. Autorka Jitka Adamová prostřednictvím jednoduchých receptů na polévky, hlavní jídla, dezerty a nápoje ukazuje, jak (ne)vařit rychle, ale přesto výtečně a zdravě. Syrová strava není jen módní záležitostí, je to styl života – života plného energie, pozitivního přístupu, s nímž se pojí krása a duševní pohoda. Vyzkoušejte jedinečné recepty, k jejichž nevaření potřebujete otevřenou mysl, mixér a jen „hrstku“ surovin.

Nemusíte být zrovna 100% nadšenci RAW stravy, ale občas je velmi prospěšné zařadit do svého jídelníčku odlehčený den. V knížce najdete recepty, ze kterých si určitě vyberete. Nebudete k jejich přípravě potřebovat spoustu času, jsou většinou rychlé a jednoduché. Autorka říká, že jsou to pokrmy pro tělo i duši, neboť jsou plné živé energie.

172 x 240 cm, pevná vazba, 224 stran, ke každému receptu fotografie, rozsáhlý úvod o živé stravě, 499 Kč

Vydává nakladatelství Smart Press, www.smartpress.cz.

Velké ucho doporučuje!