Fascinující kniha: Minulé životy

Kdo jsem? Odkud přicházím? Proč jsem tady? To jsou otázky, na které hledá odpověď každý z nás. Možná vám klíč pomůže najít kniha anglické psycholožky Atashi Fyfeové, která se zabývá regresní terapií a objevila neuvěřitelné možnosti, které máme, aniž bychom o nich věděli.

 

Minulé životyu Stále víc lidí věří, že nežijeme jen jednou, ale že se do života opakovaně vracíme. V jiných dobách, v jiných tělech, v jiných podmínkách… Celá řada renomovaných psychologů, psychiatrů a terapeutů dnes už uznává, že jde prostě o realitu. V regresní terapii posílají své pacienty do minulosti, aby tam objevovali příčiny svých problémů. Nic se neděje bez důvodu, a pouhé poznání, znovuprožití minulých situací, může významně vylepšit naše vztahy i zdraví a proměnit nám život k lepšímu.

Autorka téhle knihy je regresní terapeutkou s rozsáhlou praxí. Přináší nám tedy nejen srozumitelné vysvětlení principu minulých životů, ale i praktická cvičení, s jejichž pomocí můžeme odhalit vlastní minulost. Množství příběhů skutečných lidí, jejích klientů, pak musí přesvědčit snad i toho nejzatvrzelejšího skeptika.

Dozvíte se všechno, co o záhadách reinkarnace potřebujete vědět, a ještě se můžete vydat na dobrodružnou cestu za odhalováním vlastní minulosti.

Velké ucho doporučuje!

I když na minulé životy nevěříte, knížka vás bude zaručeně bavit a možná změníte názor.

Vydejte se na fascinující cestu po svých předchozích životech…