KNIHA „Mnoho životů. Mnoho mistrů“.

TIP na knížku pro všechny, kteří s mrazením v zádech rádi čtou o tom, čemu věří jen málokdo, ale každý by tomu věřit chtěl. Žijeme jenom jednou nebo mají naše navazující životy v různých dobách nějaký další smysl…?

 

Asi každý si tuto otázku už někdy položil, ale odpověď potvrzenou oficiálním stanoviskem vědců zatím nemáme, i když existuje spousta důkazů, že nemáme jenom jeden život. Pokud by toto tvrzení posvětili vědci, byl by to největší objev v dějinách lidstva a vlastně nic, co tu bylo dosud, by neplatilo. Na toto téma vyšla spousta publikací a důkazů existují tisíce. Zajímavé je, že jsou všechny zkušenosti podobné. Je to tedy opravdu jen náhoda?

mnoho_zivotu1Kniha „Mnoho životů, mnoho Mistrů“ od lékaře, vědce a psychiatra Briana L. Weisse vychází z toho, co sám ve své praxi zažil. Autor knížky je absolventem dvou prestižních amerických univerzit a úspěšně po mnoho let provozoval svoji vlastní psychiatrickou praxi založenou na tom, co říká oficiální věda. Vše se změnilo ve chvíli, kdy se jeho pacientkou stala Catherine, mladá žena trpící úzkostí a děsem z celého světa, která do jeho ordinace přišla v roce 1980. Standardní léčba selhala a jedinou záchranou byla hypnóza, která měla pacientku dostat do raného dětství. Místo těchto zážitků ale začala Catherine popisovat situace, lidi i události, které se odehrály dávno před jejím narozením.

Skeptický lékař nevěděl o reinkarnacích vůbec nic a nevěřil, že žijeme více životů. Čím více sezení s Catherine ale absolvoval, tím více věřil, že je něco takového možné. Pacientka nejen cestovala mezi svými minulými životy, ale v hypnóze se dostala i do „bezčasí mezi životy“, odkud přinášela vzkazy od vyspělých duchovních bytostí – Mistrů.

Weiss jako první vědec prohlásil, že reinkarnace a duchovní světy jsou skutečností. Napsal na toto téma několik knížek, „Mnoho životů, mnoho Mistrů“ je jednou z nich, určitě stojí za to si ji přečíst.

Knihu vydalo nakladatelství Metafora a koupíte ji v kamenných i internetových knihkupectvích za cca 150 Kč.

Velké ucho doporučuje!