Tip na knihu: Esenciální oleje od A do Z

Všechny, kteří mají rádi přírodní vůně skryté v rostlinách, určitě potěší krásná kniha o esenciálních olejích od autorky Jennie Hardingové. Najdou v ní vše, co o nich potřebují vědět.

 

 

Esenciální oleje od A do ZEsenciální oleje dokáží léčit tělo i mysl. Každá rostlina pomáhá trochu jinak. Právě díky silným vnitřním léčivým účinkům esenciálních olejů je aromaterapie jedním z nejúčinnějších prostředků  ke zmírnění fyzických i emočních problémů.

V knize je popsáno 88 esenciálních olejů a 12 olejových bází. Většina olejů je snadno k dostání a pokud budete znát jejich tajemství, můžete si namíchat léčivý koktejl přesně na míru. Stát se znalcem esenciálních olejů je stejné jako mít cit pro kvalitní víno. Díky této publikaci se seznámíte s jednotlivými oleji a jejich účinky, dovíte se, jak oleje vybírat, jak je skladovat a bezpečně a úspěšně používat ke svému prospěchu.

Aromatické rostliny mají výjimečné kouzlo, mnohé z nich máme na svých zahradách, používáme je při vaření, ti zkušenější pak při výrobě vlastních mastí a olejů. To vše díky jejich obsahu esenciálních olejů – zdroji jejich jedinečné vůně.

 _DSC0139_low

  • Knížku vydalo nakladatelství Metafora
  • www.metafora.cz
  • Koupíte za doporučenou cenu 379 Kč

_DSC0138_low

Velké ucho doporučuje!