Cenné rady mnichů ověřené staletími

TIP na zajímavou knížku. Tisíciletá moudrost mnichů církevních řádů je sepsána v jedinečné knize s názvem „Klášterní léčivé prostředky pro tělo i duši“. Kniha je nabitá praktickými radami, jak se zbavit nemocí a neduhů.

 

mnisi2Mniši patřili vždy a všude mezi nejvzdělanější část populace. Jejich moudrost se dochovala v řadě spisů a dědila se z generace na generaci. Kláštery byly centrem kultury a vzdělanosti i centrem, kde se pečovalo o nemocné. V klášterech bývaly bylinkové zahrady, ve kterých se pěstovaly bylinky a léčivé rostliny, ze kterých se pak vyráběly léky – staletím ověřené a vyzkoušené.

Poznatky mnichů najdete právě v této knížce. Můžete ji brát jako praktickou příručku přírodní medicíny. Najdete v ní jednoduché recepty na léčbu běžných potíží – například na únavu, špatné trávení, kožní problémy, povrchové rány a mnoho dalších.

Kniha obsahuje také recepty na zajímavá aromatická dochucovadla i recepty na zdravá a jednoduchá jídla.

mnisiMniši léčili také stravou a doporučovali přírodní procedury pro regeneraci organismu. Popis těchto kúr tady najdete také.

Nejen jídlem živ je člověk, také modlitba a duchovní život hraje důležitou roli v tom, abychom byli zdraví a šťastní. Rady, jak to konkrétně udělat, si přečtete také v této knize.

Velké ucho doporučuje!

  • Vydalo nakladatelství Euromedia Group v edici Esence v roce 2017.
  • Koupíte v internetovém knihkupectví: www.knizniklub.cz nebo v kamenných knihkupectvích.
  • Doporučená MOC: 259 Kč